Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak hozzá a korán...

Hogyan szokjak hozzá a korán keléshez?

Figyelt kérdés

Szeretnék hajnali 4-kor kelni, és felkelek, de visszaalszok, vagy alig bírok fent maradni, olyan fáradt vagyok. Általában 20-kor alszok, tehát megvan a 8 óra alvás. De ha hajnali 4-kor fekszek le, és reggel 8-kor kelek, nem vagyok annyira szörnyen fáradt, mint több alvással, de korán keléssel.


Mit tanácsoltok, hogyan érjem el a célom?



2023. szept. 16. 07:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%

Sehogy. Próbáld meg megváltoztatni az élethelyzeted, hogy akkor kelljen kelni, mikor neked jó.

Én másfél éven át szopattam magam azzal, hogy háromkor keltem, hogy ötre járjak dolgozni. Még szabadnapon is állítottam ébresztőt, hogy majd akkor beáll a szervezetem, hát nem így történt, csak legalább még ki is készültem a végére, hogy egy koncertre, egy esti sétára nem tudok elmenni. Imádom a késő estét, nekem az hatalmas érvágás volt, hogy korán kell aludni, pláne, hogy minden reggel szembesültem vele, hogy nem is ért semmit a korai fekvés, mert olyan vagyok, mint a mosott szar. Inkább felmondtam a fenébe, pedig jó pénzt kaptam ott, de az minden pénznél többet ér, hogy nem vagyok egész nap zombi.

2023. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!