Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vált ki belőlem...

Miért nem vált ki belőlem érzelmeket szinte semmi?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Felfigyeltem, hogy az utóbbi időben nagyon kevés dolgot tudok érzelmileg is megélni. Példának okáért múlt héten kirándulni voltam a hegyekbe. Csodálatos volt a kilátás, életemben nem láttam még olyan szépet de egyszerűen nem éreztem gyönyört. Egy másik, hogy hogy bármilyen ajándékot kapok, vagy veszek magamnak nem vált ki belőlem semmilyen érzést. Felfogom, elfogadom, ennyi...

Úgy nagy általánosságban nem nagyon tudom megélni lelkileg a dolgokat, úgymond hidegen hagynak.

Nincs múltbéli tragédiám sem semmi. Gondoltam rá hogy ez normális a tinédzsereknél.

Mi a véleménytek?



2023. szept. 16. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Esetlegesen "anxiety", kisebb depresszió amit nem veszel észre.


Én ilyen kis mértékű depresszióra, ha ez tényleg az, akkor inkább vitamint tudnék javasolni. Ashwaganda, L-Teanin, ezek mind jók rá. :)

2023. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!