Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövér lányok/nők általában...

A kövér lányok/nők általában miért olyan nagyképűek? Más is ezt tapasztalja?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mind az! Nem akarok bántani senkit a súlya miatt, én is kövér voltam, meg amúgy szeretem, ha van mit fogni a másikon.

De a munkahelyemen azt tapasztaltam, hogy a kövér csajokra sokkal jellemzőbb, hogy el vannak szállva maguktól. Főleg az, amelyiknek valahogy sikerült összejönnie egy jó palival. Van egy ilyen nálunk is, köszönni is derogál neki, mindenkit kibeszél, és úgy viselkedik, mintha ő szarta volna a spanyolviaszt. :D Egy másik meg csak protekcióval került be, mert a súlya miatt kiesett volna a rostán, de köszönni az se tud...



2023. szept. 21. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak jobban feltűnik, mert a szépeknek mindenki elnézi, ha nagyon genyók.
2023. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem, de hogy jön ide a szépség? Szerintem a kérdésben megemlített két csaj is szép. Amúgy a kedvesség megszépíti a kevésbé vonzó küllemű embert is.
2023. szept. 21. 14:05
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Legjobb védekezés a támadás elvén inkább fölényesek és ők kötnek bele másokba, mielőtt mások beléjük, és felépítenek maguknak egy ilyen imázst. Nemcsak a kövér nők, bárki, aki valamilyen szempontból veszélyben érezheti magát egy közösségben.


Nem akarok bántani senkit, de én is tapasztaltam azt, amit a kérdező, a fentiek pedig a saját szubjektív meglátásaim.

2023. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

A többség szerint a kövér ronda. Üdítő kivétel vagy.


Akkor te a soványaknak nézed ezt el jobban.

2023. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam,hogy a molett,duci nők között elég sok a nagyszájú. Talán valamit kompenzálni szeretnének. Viszont a tényleg nagyon kövér nők már inkább visszahúzódóak.Volt két ilyen testalkatú kedvesem,mindegyik inkább gátlásos volt a súlya miatt.Mindketten kisgyerek koruk óta kövérek voltak,s sokat gúnyolták őket.
2023. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Senki se kövér csak nagy felületen szép
2023. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tanúsítani tudom csak amit a kérdező ír. Nekem személy szerint a duci csajok jönnek be. Többsége ignorál, le se sz..r ha kezdeményezek náluk.

Hozzátenném, 26 éves vagyok, állítólag jóképű, jól keresek stb...

2023. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Soknak valóban van egy ilyen durva, kemény, tahó beszólogatós "humora". Szerintem ez részben kompenzálás, részben meg "visszatörlesztés" az őket korábban ért sérelmekért. Meglehetősen vérmes és harcias is tud lenni 1-1 ilyen. És ezekhez jön még amit a kérdező is megállapított, a túlzott egó. Ami szerintem szintén a túlkompenzálásból jöhet.
2023. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is nagyban belejátszik, hogy a szépek szeszélyesek, ha így viselkedik, míg a dagadtakar lenagyoofájúzzák. A vékonyak sokkal többet megengedhetnek maguknak, mert szépek.
2023. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ledominál, így biztonságban érzi magát, hogy nem fogsz beszólni. Mert már eleve utálja magát és az csak rátenne.
2023. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!