Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Volt hogy kikezdtek...

Lányok. Volt hogy kikezdtek veletek pasik a munkahelyen? Mit tettetek olyankor?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Hát én fiú vagyok, de nálam hagyta, hogy simogassam a mellét, látszott, hogy jól esik neki.
2023. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Igen, velem minden nap kikezdenek, én meg hagyom.
2023. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha hagyod akkor vessél magadra😂
2023. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Volt, 4 év után férjhez mentem hozzá.
2023. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Felmondtam es imadkoztam hogy masik melohelyen nő legyen a főnök.

Azota csak olyan munkahelyeim is vannak még a véletlenek is jol alakulnak:)

2023. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Bejöttem egy szakmai gyakos gyereknek aki azt hitte én is az vagyok aztán nézett hogy mi a f. hogy dolgozhatok én 24 évesen miért nem egyetemen vagyok. Na mindegy amúgy szimpi volt ismkeredtem vele tovább, de aztán elkezdett ilyeneket mondani hogy sokat zabálok meg látszik a fejemen hogy nem tudok ellenállni a sütinek, meg hogy nem hiszi el hogy otthon nem tömöm magam édességgel. Illetve amikor azért elővettem a telefonomat hogy bejelöljem őt facebookon akkor úgy nézett rám mintha undorodna tőlem amiért elő mertem venni a mobilomat. Majd mondta is hogy őt úgy nevelték hogy társaságban ne telefonozzon. Amúgy katona szülei vannak :D Na hát hamar lezártam vele az ismerkedést, még ott volt 2 hónapot majd lejárt a gyak ideje szerencsére.
2023. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, egyikük többször és elég kitartóan próbálkozott nálam (aki amúgy minden korombeli csajra rácuppant a munkahelyen), én pedig mindig nemleges választ adtam neki, ő meg azt hitte, csak játszom a nehezen megszerezhetőt. Akkor kapott észbe, hogy komolyan beszélek, amikor mondtam, hogy a HR-eseknek is szólhatok, ha nem fogja fel. Azért nem ennyire nyersen fogalmaztam, de akkor már kapcsolt ebből.

Gáznak éreztem, hogy ennyire nem akarta megérteni, de egyszerűen úgy éreztem, máshogy nem megy.

2023. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miket mondott?
2023. okt. 11. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!