Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy akár munkahelyen, akár máshol rátok szállt valami kettyós ember? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nagyjából ennyi.
2016. ápr. 11. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd levegőnek nézz át rajta, csak csináld a saját dolgod természetesen, egy idő után ebből fogja látni hogy nem vagy vevő a hülyeségeire, de ha nem, akkor meg csak simán rúgd tökön
2016. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"nem vagyok vevő a hülyeségeire", hát igen, ezt is írhattam volna.


Fárasztó egyének ezek.


Köszi.

2016. ápr. 11. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nem, máshol is jellemzően csak úgy, hogy ki tudtam térni az útjából. Nem keresem a konfliktust hülyékkel sem. Ha nő vagy és ilyen ember zaklat, akkor neveltesd meg férfi baráttal, rokonnal.
2016. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha meg nem fogyatékos akkor azért egy húzzál már el b..d megből illik kapcsolnia, persze ezt már csak akkor kell mondani, ha szebb szóból nem értett.
2016. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd mérlegelek.
2016. ápr. 11. 16:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Belerúgni szerintem nem megoldás, levegőnek nézés a legjobb szerintem. Ha pl munkahelyről van szó akkor meg venni a kabátot és elfele szerintem, van felvétel más cégeknél, he-he. Persze ha nem állítja le magát az illető.
2016. ápr. 11. 16:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyi fárasztó ember van, komolyan mondom.
2016. ápr. 11. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nálam volt, de szerencsére sosem hosszabb távon, csak egyszer-egyszer metrón, rendezvényen. Ilyenkor vagy nem figyelek rá oda, nem fordítom felé a fejem, vagy ha ez nem megy a szituációból adódóan, akkor kimérten udvarias vagyok, diplomatikusan értelmesen bólogatok, de nem adom alá a lovat.
2016. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "rúgd tökön" nem megoldás, mert lehet, hogy pont arra vágyik titokban. Amúgy lehet, hogy valamit akarna a szerencsétlen közölni, hogy X, Y dolgot máshogy csinálj, csak nem tudja jól kifejezni magát...
2016. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én elgondolkodtam a dolgon , és rájöttem vannak emberek akik úgymond "gödörben vannak". Szegények igen, nem tudják kifejezni magukat, marad pl. az acsarkodás, de azzal csak rontanak a helyzeten, még több ember kerüli őket, még mélyebbre kerülnek.


Vélemény?

2016. ápr. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!