Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az (ha van), ami hiányzik...

Mi az (ha van), ami hiányzik nektek a Covid alatti lezárási időszakokból?

Figyelt kérdés
nov. 7. 15:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Covid alatt konteos emberek örült elméletelei covidról. :') Utolag nagy hülyeségek voltak.
nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Home office. Amint lecsengett hivatalosan a járvány, azonnal visszatereltek mindenkit az irodába, pedig hatékonyabbak voltunk otthonról.


Éjszakai csend. Főút mellett élve mi szerettük a kijárási tilalmat, csend volt éjjel otthon. :D


+ gondolkoztam hogy a maszkot visszaköltöztetem a táskámba, jól jönne arra a pár percre amíg mosdatlan putriszagú csövikkel van összezárva az ember a metrón.

nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
A csendes utcák a kijárási tilalom alatt. Nekem volt engedélyem :-) Ja, meg hogy nem volt a sok hülye a törzshelyemen, mert csak mi páran törzsvendégek-barátok járhattunk be hátulról.
nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
19%
Semmi, általában egyik korlátozást sem tartottam be, összesen 330 ezret fizettem az állambá'nak a semmire, de ez van.
nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
A háziorvoshoz covid alatt csak időpontra lehetett menni (vagy telefonon beszélni vele). Tök jó volt, hogy soha nem kellett órákat várni az unatkozó nyugdíjasok miatt.
nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiányzik semmi.
nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
14%
Semmi . 1# Biztos 100%ra beetted a médiahülyitést , te vagy nemnormalis amennyiben van benned injekció . Tvben radióban a főnököd hetente riogatott az ellenzékkel együtt ha nincs oltás meghalunk . Veled ellenben a tájékzott 3,5 millió ember kihagyta és él egészségben . Amig te elmentél másokkal helyettünk addig mi kivártunk gondolkodtunk helyettetek . Annyire hiteles a média az eu a kamu járvány témában mint migrans betelepités ukran orosz arab héber balhék temaiban .
nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%

#7

Ja, azért demonstrálnak meg rettegnek azóta is az oltásellenesek 😂 mindenki más rég el is felejtette az egész covidot, csak az ilyen “szabadgondolkodó megvilágosultak” verik még mindig az asztalt ezzel a témával.

nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Az esti csend hiányzik, hogy senki nem állt meg az ablakunk alatt pofázni meg telefonálni késő éjjel.
nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
16%

"Ja, azért demonstrálnak meg rettegnek azóta is az oltásellenesek 😂"


Vihogj csak amíg tudsz. Mi is vihogunk mindig, amikor jönnek rólatok a hírek:

"Tragikus hirtelenséggel 35 évesen elhunyt..." stb.

Fogytok, fogytok...

nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!