Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az (ha van), ami hiányzik...

Mi az (ha van), ami hiányzik nektek a Covid alatti lezárási időszakokból?

Figyelt kérdés
2023. nov. 7. 15:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
17%
8# Fogalmatlan vagy . A WHO szerződessel kényszeriti a kormanyokat kiszolgáltatva az intezkedéseinek amik 2024től kijárási tilalmat birságokat okoz , ami 3 éve volt az a bemelegítés . Olvass utána min vigyorogsz mielőtt kommentelsz . Kossuth radion rtl kîvül van más forras , járványügyben tanácsokért ne Valóvilág Jeromost se Gyòzikééket kérdezd ....
2023. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
A csend este.
2023. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
41%
#11 Én sem vettem fel az oltást, de azért hülyeségeket sem kell terjeszteni, nem készülnek semmi ilyesmire, mi érdekük lenne ebben? Tudom, jön az a válasz, hogy a népesség tudatos leépítése, de ezt már 20 éve mondják, én is szkeptikus vagyok az oltóanyag hatékonyságával, és biztonságával kapcsolatosan, mellettünk nem sokkal van egy bazi nagy atomhatalom, szerinted sz@rakodnának a népesség kiírtásával oltásokkal, meg génmódosított ételekkel, holott ha ezt akarnák sokkal gyorsabban meg tudnák oldani? Ezért hisztiznek a libsik, és ordítanak konteót azokra akik nem vették fel az oltást, mert sokan ilyen elméleteket gyártanak.
2023. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

A nyugi. Informatikusként dolgozom. A COVID alatt, szinte mindent meg tudtam csinálni itthonról. Ha ki kellett valahova menni, akkor gyorsan ott voltam. Most sokszor kell "protokoll látogatást" tennem az ügyfeleknél, pedig van, ahol az otthonról végzett munkát beleraktam a havidíjba.

Itthon elvoltunk. Ha kellett valami a boltból felhívtuk a szomszédokat és nekik is hoztunk, ami kellett (ők is így csinálták). Nagyon ritkán mentünk boltba.

2023. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

A csend, a nyugi. Nem volt összejárkálás.

Nálunk amúgy házidoki úgy megszokta, hogy azóta is távban rendel. Leírom a kínomat, felteszi a felhőbe a gyógyszert, mindenki happy.

2023. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

#10

Pontosan erről beszélek, köszönöm a szemléltetést! És akkor még az oltottak rettegnek 😆😆

2023. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
13%
13 # Sánta érv mert SZERINTED ilyen nincs számodra elképzelhetetlen ezért nem létezik. Olvass utána ne itt irogass mert annyival maradsz tovább sötét amennyi idővel itt makacskodsz a gyermeki tudatoddal. Amiért megdolgozol az a tied , Udo Ulfkotte megfizetett meggyőződött valóságtagadó volt , túl sok kételye támadt és nyomozni kezdett , akkor döbbent meg . A szektást sem lehet kihozni magának kell rá ébredni hogy tudatlan átverték a valóság az igazság hideg tények. Van humoruk a rohadékoknak mert a legelső civil oltott neve William Shakespeare ... Véletlen pár injekció után már néhai ....
2023. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
83%
17-es, nyugodj meg, attól majd megnyugszol. Tedd le a hihetetlen magazint meg gődény sarlatánságát és próbáld élvezni az életet. Nyugi, senkit nem érdekelsz annyira hogy az életedre törjön.
2023. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

"Ezért hisztiznek a libsik, és ordítanak konteót azokra akik nem vették fel az oltást, mert sokan ilyen elméleteket gyártanak."

. Na, várjál, eddig nem azt mondtátok Ti, illibsik, hogy a libsik oltásellenesek?

2023. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

A maszk, mert a sok retekláda igénytelen suttyó szájszagát nem lehetett tőle érezni.

Nem kellett kezet fogni, max egy öklös.

Közlekedés egy álom volt. Fele ennyi autó, tömegközlekedésen minden üres (külföldön voltam 2020-ban, de gondolom itthon is ilyen volt).

Munkában óriási nyugi volt, sokkal jobban is haladtunk covid időszakban, mint előtte és utána.

Összességében én szerettem azt az időszakot, persze a kiváltó okát nem, de az egy másik téma.

2023. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!