Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az (ha van), ami hiányzik...

Mi az (ha van), ami hiányzik nektek a Covid alatti lezárási időszakokból?

Figyelt kérdés
2023. nov. 7. 15:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%

Semmi. Sok embernek ijesztő volt ez az időszak anyagilag (sokan vesztették el a munkájukat), másoknak meg egészségügyileg.

Megint mások meg full megőrültek. Ha megnyitottam a facebookot vagy a gyk-t tele volt minden tudományellenes, egészségügyellenes, árnyékkormány hívő, halálvakcinázó, józan ész ellenes fszsággal.

Voltak olyanok is akiknek játék volt ez az egész; hjah, gazdasági és egészségügyi világszintű krízis van, de milyen kis otthonos hogy senki sem mozdulhat ki, és be van kuckózva a lakásba🤗 Introvertált paradicsom❤️


Sosem voltam naiv az emberi együgyűséggel kapcsolatban, de 2020ban klikkelt először a fejemben, hogy a modern ember sem különb a babonás, buta középkori/ókori/őskori embertől.

2023. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
A jól fizető futármeló, meg az éjjeli üres utak. Buli volt olyankor autózni.
2023. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
11%
#19 Minden csoportban van, sok különféle ember, de nézd meg a libbant bohócokat, profilkép, maszk, LMBT zászló, ukrán zászló, oltva pfizer, most már izraeli is. :D
2023. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
távoktatás, kijárási tilalom
2023. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Na, várjál, eddig nem azt mondtátok Ti, illibsik, hogy a libsik oltásellenesek?"


Hát nekem van egy olyan, egyébként többdiplomás "libsi" ismerősöm, aki orbánnal kel-fekszik, az orbán kritika tölti be az online életét. Na ők nagyon háborogtak az oltás ellen, majd szép csendben sunyiban oltatták magukat.

2023. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
14%

"de nézd meg a libbant bohócokat, profilkép, maszk, LMBT zászló, ukrán zászló, oltva pfizer, most már izraeli is. "


Nem egynél láttam, hogy utolsó előtt kép "oltva", majd 2-3 hónapra rá emlékoldallá vált a profilja.

2023. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
3%
18@ as Neked van miért aggódnod mert eljársz eutanaziára . Pár híres tróger Sebestyén Schorbert rég megbánta . Keress a neten es a nyugati világhiradók riportjaira szalagcimeire , korlátoltan csak hazai csatornát ismersz az ellenoldalról .
2023. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Az utcák csendje, a kevesebb ember.
2023. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

-Az esti, éjjeli csend.

Nem volt üvöltözés, randalírozás az utcában, nem álltak meg kiabálva beszélgetni késői órákban, nem cigiztek közvetlenül az ablakom alatt, vagy épp nem beszéltek, ugyanitt, kihangosított telefonon.

-Hogy nem kellett órákat várni a háziorvosnál.

A mai napig felemlegetem a következő, pár hónapos történetem:

leült mellém egy idős néni, aki vagy 20 perc várakozás után hangosan pampogni, majd, amikor senki nem reagált, szinte hisztizni, hogy milyen régóta vár, ezt nem hiszi el. Egy darabig ráhagytam, majd nem bunkón megjegyeztem, hogy én meg lassan 3 órája ülök ott, és időpontra érkeztem, pontosan. Rögtön csend lett :D

2023. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A Home Office-ban még van is némi igazság azon tekintetben, hogy amely munkafolyamatok otthonról is elvégezhetők, és a munkavállaló otthon is tudja végezni becsületesen, megbízhatóan, akkor igazán felesleges azért berángatni a melóhelyre, hogy utazzon feleslegesen X km-t.


Ezen kívül viszont épeszű embernek nem hiányzik belőle semmi. A járványt nem fékezték meg a lezárások, meg korlátozások, de mellette anyagilag meg mentálisan jó sok embert tönkretettek.

2023. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!