Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz neked rossz vagy...

Miért lesz neked rossz vagy jó az idei karácsony?

Figyelt kérdés
dec. 9. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Nincs igazi szeretet kapcsolatom, nem lesz kit ölelgetnem, nem fogok tudni kihez odabújni és nem fogok kapni egy ajándékot sem. Így nem olyan lesz amire azt tudom mondani, hogy "ideális".


Viszont nem leszek teljesen egyedül és fogok tudni pihenni..

dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem döntöm el előre milyen lesz. Magamnak cseszném el.
dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivdl anyagilag teljesen csődben vagyunk, nem tudunk venni senkinek semmit és ez nagyon rossz. Másoknak sem engedjük, hogy adjanak, mert ők is rossz körülmények közé csúsztak.
dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy műtét után fogok otthon lábadozni a családommal. Nem tudom még, hogy pontosan milyen lesz, nem akarom magamnak előre bemagyarázni, majd alakul. Az utóbbi években nem volt túl sok karácsonyi hangulatom, csak a családom miatt mentem haza, egyébként nem érdekelt volna.
dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Remélem, szép lesz. Várandós vagyok, márciusban érkezik az késő kisfiunk, ez alapból ok a boldogságra.

Tavaly sajnos egy éttermi ételmérgezés miatt végighánytam az ünnepet, az előtte lévő évben a nagymamám halt meg szenteste reggelén, előtte még karácsony előtt pár héttel az apukám.

Jó lenne, ha az idei ünnep tényleg jobban sülne el, mint az előzőek.

dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Szakmunkásoknak nagyon siralmas más lesz ez. Nagy segítség ez a magyar családoknak.
dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Idén jobb lesz mint tavaly, mivel most kivételesen lesz kivel ünnepelnem.:) Így teljesen más a hangulat, mint egyedül a szobában.
dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Jó lesz eszem az aldis gesztenyés beiglit, szürcsölöm a kv-t és békével nyomatok pár végigjàtszàst, kozben érdekes interjúkat hallgatok Most van új season pl medianxl es ascension wownal
dec. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért mint minden évben
dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó lesz, mert nem kell vizsgákra készülnöm, az előző évekkel ellentétben, viszont lesz helyette másfajta stressz: gyakorlati hely keresése. Már egy ideje folyamatban van, de eddig csak kudarc volt vele:/

Azért is lesz rossz, mert idén sem lett párkapcsolatom, szóval az ezzel járó összes dolgot sem tudom megtapasztalni, megint, valamint a barátaimmal is sikeredett olyan szépen eltávolodni az év folyamán, hogy szerintem még velük sem lesz összeröffenés.

De nem vagyok hálátlan, mert legalább a szüleimmel leszek, és ők itt vannak nekem.

dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!