Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért izgulok túl mindent ?...

Miért izgulok túl mindent ? Hogyan tudnám ezt leküzdeni ?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 24 éves srác vagyok és eléggé túl izgulok mindent még a legkisebb dolgot is . Gyorsabban ver ilyenkor a szívem , többször átfútom fejben amit mondani fogok . És eléggé zavaró mert szeretnék nyugodtan hozzà állni a dolgokhoz nem pedig rá stresszelve . Hogyan tudnám ezt leküzdeni ?
dec. 20. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomépítés, traumák feldolgozása, amik ezt okozták. Gyerekkortól kezdve.
dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Mivel szorongsz, így természetes hogy megemelkedik a pulzusod és ezért ver erősebben a szíved.

Valószínűleg önbizalomhiány és megfelelési kényszer is áll a háttérben. Félsz attól, hogy valami nem tökéletesen megy és ezt mások észrevehetik.

Nem könnyű leküzdeni, de elsősorban próbáld "lazábban felfogni az életet". Ne akarj mindenkinek megfelelni, mert azt képtelenség elérni, és így csak saját magadnak fogsz ártani mind mentálisan és fizikálisan.

És végül ha úgy érzed egyedül nem megy akkor bátran keress fel egy szakembert.

dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok/voltam.

Mindig mindent túl gondoltam. Egy apró kis üzenetet, hogy mi volt a házi, azon is percekig gondolkoztam hogy elküldjem vagy ne küldjem el.

Azonban mióta új közösségbe kerültem, ez folyamatosan csillapodott/csillapodik. Lehet hogy neked is csak környezetváltozásra van szükség, mert a mostani eléggé behatárol.

Legalábbis nálam főként az akkori közösség volt a probléma forrása. Hisz mindig aggódtam, hogy mit gondolnak rólam, kinevetnek vagy sem. Azért mert elég sokat cikiztek.

De már új közösségbe kerültem, és már nem agyalok annyit mindenen.

dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sportolj rendszeresen.
dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!