Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdurvább álmod?

Mi volt a legdurvább álmod?

Figyelt kérdés
dec. 29. 19:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom melyik volt a legdurvább, de a tegnapi/mai elég nyomasztó volt és friss élmény még.

Börtönben voltam az álmomban, fura szoba szerű helyiségben először egyedül utána több rossz arcú bűnözővel majd ők eltűntek és két nő volt velem az egyik terhes volt és torz emberi lényeket szült...

Volt egy börtönőr férfi aki néha benézett, de semmi jelentősége nem volt.

A leginkább durva az volt hogy tudtam több évre be leszek oda zárva és tudtam hogy bűnt követtem el amiért elég hülyén éreztem magam hogy kerülhettem ilyen helyzetbe, tudtam hogy priuszom lesz és nem vesznek fel majd sehova dolgozni csak nagyon rossz helyekre. Borzasztó érzés volt mintha álmomban romba dolt

dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%
romba dőlt volna az egész életem.
dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Általában amikor álmodok, akkor szinte mindig történik utána valami, így minden durva e téren...
dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy megálmodtam pl előre hogy a munkahelyen mi fog történni, ki mit fog mondani.

Rá 4 napra pontosan az történt, mint álmomban.

Érdekes volt.

Lehet a tudatalattim előhozott egy előre beleprogramozott eseményt. :)

dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
77%
opk
dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%
Igazi rémálom volt. Orbán Viktor beszédét kellett meghallgatnom álmomban. Sikoltozva ébredtem.
dec. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Terhes voltam a gyerekemmel és mikor megszületett nem foglalkoztam vele meg elfelejtettem. Sosem tennék ilyet.

A másik hogy félek a rovaroktól és tiszta rovar volt a fal. Csótány meg mindenféle.

dec. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legdurvább álmaim általában azok voltak, amikor a családtagjaim veszélyben voltak és én tehetetlen voltam az adott helyzetben. Pl. kínozták őket és én székhez kötözve kellett nézzem, vagy menekültünk valaki elől (pszichopata gyilkos), de egyik családtagot elkapták és két opció volt, vagy megpróbáljuk megmenteni őt, de akkor garantált, hogy mind meghalunk, mert mindannyiunkat elkap, vagy az ő kérésére (akit elkaptak, anyámat) magára hagyjuk és mentjük a saját életünket (gyerekek, testvérek).

Szóval az ilyen elviselhetetlenül nehéz döntések és a tehetetlenség érzése volt a legrosszabb ezekben az álmokban.

dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

#17 Mintha én írtam volna. Pont a napokban álmodtam, hogy született gyerekem (az életben még nincs gyerekem) és elfeledkeztem róla. Nálam a rovarok pókok szoktak lenni, de az olyan álmokból felsikítok!

Rendszeresen visszatérőek a magaslati, zuhanásos álmok (kb heti 3-4 alkalom) és a veszély meg a menekülés valaki/valami elől. A legrosszabb rémálmaim, amikor a családtagjaimmal történik valami, ki sem tudnék emelni egyet sem mert annyira borzalmas az összes ilyen álom.

Egyszer volt egy olyan, hogy a párommal szeretkeztem álmomban miközben a világunk kibővült más síkokkal és mellettem megláttam az exemet gonosz lényként és magamat átlátszó. szellemként mint egy tükörkép. Ez azért elég megrázó volt :D

Halott családtagokkal is nagyon rossz, néha elmondom magamban lefekvés előtt, hogy, nem fogok erről álmodni és kész. Sajnos van, hogy sorozatosan jönnek ezek az álmok.

dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ha úgy van feltéve a kérdés, hogy mi volt a "legdurvább" álmod és nem feltétlenül a legrosszabbra kíváncsi a kérdező, hanem a legdurvábbra, akkor nekem talán az egyik legdurvább ilyen álmom egy szexuális jellegű álom volt, ami az én szemszögemből nézve elég durva volt.

Álmomban szeretkeztem a Krug Emíliával. De az hogy szeretkeztem, nagyon-nagyon enyhe kifejezés, nem írja le pontosan az eseményeket. Brutál vadak és gátlástalanok voltunk, és akkorát dugtunk, mint egy ház! Mocskosul élveztük mindketten, mindkettőnknek élete legjobb, legnagyobb, lehosszabb, legvadabb dugása volt!

A gáz csak az, hogy amikor felébredtem az álomból, rám tört egy rémísztő érzés. Váááááááááááhh! Ugyanis a való életben meleg vagyok... És ráadásul már nem is ilyen tízen-huszonéves kiéhezett kiskamasz, hanem meglett férfi. Egyáltalán nem kívánom szexuális értelemben véve a nőket, egy kis biszexualitás sincs bennem. Ijesztő volt arra kelni, hogy basszus, életem legnagyobb szexuális élményét egy nővel éltem meg.

dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!