Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdurvább álmod?

Mi volt a legdurvább álmod?

Figyelt kérdés
dec. 29. 19:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet visszaváltoztál heteróvá.
dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok visszaváltozni azzá, ami sose voltam. :)
dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer álmomban élve eltemettek.

Bent tehetetlenül feküdtem egy koporsóban, és hallottam ahogy földet dobálva elfedik a koporsót.

dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

11, 17-es hozzászóló


Rakjátok magatok körül rendben a dolgaitokat, főleg a múltbélieket, mielőtt nagyon komoly helyzetekben nem találjátok magatokat. Ha mágiához núltok máég nagyobb slamasztikába fogtok kerülni, mint ami várható.


Az álmotoknak van jelentése, egy szót nem mondok-csak annyit amennyi ahhoz szükséges, hogy legyen lehetőségetek elkerülni...

dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
*nyúltok még
dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
20:Vigasztald magad azzal, hogy Krug Emillia, nem egy nőies nő. Kb a tipikus fiús lány esete. Az alkata és a viselkedése is inkább a férfiakéhoz van közelebb.
dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából nagyon sok rémálmom van, és olyankor teljes, egész történetek peregnek le, viszont az a szerencsém, hogy miután felriadok belőlük, nagyon hamar elfelejtem az egészet. De az a nyomasztó érzés, amit ezek az álmok maguk után hagynak, még sokáig megmarad, illetve villanásnyi pillanatokra is emlékszem belőlük.


Ami azonban visszatérő, és nagyon emlékszem rá, az az, amikor valamilyen magas helyen állok, pl. felhőkarcoló, sziklaperem, és hiába nem csinálok semmit sem, nem is mozdulok, a következő pillanatban mégis zuhanni kezdek. Mielőtt földet érnék, szabályosan érzem, mintha valaki megrázná a testem, és felriadok.

dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Kicsi voltam, talán 5-6 éves. Az utca túloldalán voltak a HÉV sínek. Hatalmas dízelmotoros mozdony vezette a szerelvényeket. Sokszor álmodtam azt, hogy az udvaron játszom, és a mozdony nagy sebességgel elindul felém.
jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Annyira nem is ijesztő, inkább az a durva , hogy már nagyon sokszor álmodtam: a parkban piknikezünk és megjelenik egy tigris. Futunk hazafelé , de a bejáratot elzárja két másik tigris. Szerencsére itt mindig felébredek.
jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem gyerekkoromban többször volt olyan, hogy valami történt a házban, ami miatt a szüleim meghaltak (pl. szénmonoxid-mérgezés, amitől amúgy betegesen félek a mai napig de nem tudom, miért, tűz, gáz, ilyesmik) és én hagyom őket meghalni. Legtöbbször az volt a forgatókönyv, hogy nekem sikerült kimenekülni, sokszor a háziállatokat is sikerült kivinnem de vagy eszembe se jutott, hogy a szüleim is bent vannak, vagy csak akkor esett le amikor én már kijutottam vagy volt olyan is, amikor mindvégig tudtam de szándékosan nem figyelmeztettem őket, csak magamat és az állatokat mentettem. Mindig nagyon bűntudatom volt, amikor felébredtem de az álmokban mindig úgy éreztem, az a jó megoldás, ha csak magamat mentem.

Ami a legabszurdabb volt valaha, az az volt, amikor egy mágikus módon repülő gyúródeszkán ültem és azzal repültem egy olyan házban, ami valami gyerekotthon vagy ilyesmi lehetett, a sok gyerek ott aludt, többen egy szobában. Simán áttudtam repülni a falakon is, meg minden és tisztán emlékszem, hogy az egyik gyerek mellett az ágyban ott volt egy félig megevett vajas pogácsa. Az én célom az volt, hogy megtaláljam onnan a kiutat és megszökjek. Kb. elsős vagy másodikos koromban álmodtam ezt.

jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!