Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi ezt, hogy csak...

Más is érzi ezt, hogy csak úgy elmegy felette az idő? Semmi nem történik...

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, régebben még éltem szociális életet, kicsit most már azt érzem, mintha semmihez sem lenne kedvem. Takarításhoz sem, van hogy hetekbe telik, míg elmosogatok, arrébb mozdítok valamit. Szociális életem régen nincs, egyedül amit csinálok, az a munka, de azt nagyrészt otthonról is végezhetem. Más is érez hasonlóan?


29/F



jan. 16. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván más is depressziós, nem csak te, de mit szeretnél megtudni?
jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Pont ugyanebben a cipőben járok, asszony mellett is .
jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Ez depresszió, menjél pszichológushoz. Kár elvesztegetni az egyetlen életedet.
jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

#3

Nem egy életünk van.

jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, és van egy olyan jelenség is hogy minél idősebbek leszünk, annál gyorsabbnak érezzük az idő múlását. nyilván ha tétlenséggel telik, akkor jobban feltűnik ez is
jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Valamint semmi nem tud lekötni. Munka alatt is megesik, hogy nem bírok koncentrálni, ledőlök egy húsz percre, de nem lesz jobb. Este meg nincs kedvem kimenni ebben a hidegben, nem is feltétlen vacsizok, max benyomok valamit a Netflixen.
jan. 16. 22:32
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Mondom, hogy depresszió! Attól, hogy panaszkodsz, nem lesz jobb. El kell menni szakemberhez.
jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Most kezded érezni, hogy a munka elveszi az életedet.


Te még jó helyzetben is vagy, legalább otthonról, nem kell elviselned embereket.

jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Van mikor be kell mennem, de alapbol jo igy
jan. 16. 22:48
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
gondolj bele hogy van aki nem tud meló alatt sem ledőlni 20 perceket hanem 10-12 órát fizikaiban végig kell melóznia és összeesni megy haza, igen, a mi korunkban is. olyan hülye szerzet az ember mindig ahhoz viszonyít amiben épp van, hiába lát más példákat, míg nem őt éri nem lényeges. csak akkor értenéd meg a helyzeted ha ettől szarabb sors jutott volna (de akkor meg attól lennél depis ha hajlamos vagy tényleg rá)
jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!