Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi ezt, hogy csak...

Más is érzi ezt, hogy csak úgy elmegy felette az idő? Semmi nem történik...

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, régebben még éltem szociális életet, kicsit most már azt érzem, mintha semmihez sem lenne kedvem. Takarításhoz sem, van hogy hetekbe telik, míg elmosogatok, arrébb mozdítok valamit. Szociális életem régen nincs, egyedül amit csinálok, az a munka, de azt nagyrészt otthonról is végezhetem. Más is érez hasonlóan?


29/F



jan. 16. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Így nagyon gyorsan el fog telni a következő 10 éved is.


Nem mindenkinek sikerül jól az élete.


Ebből nehéz lesz kijönni.


Egyedül pedig nem is fogsz tudni.

jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Elmult 10 evbol 7 ev egyetemmel telt. Az legalabb lefoglalta az idomet. Igy masra nem is kellett gondolnom, mondjuk kapcsolatom se volt
jan. 16. 23:11
 13/16 anonim válasza:
50%
Nem kell rögtön félre kezelni! Csinálj egy citamin kúrát, egyél sok gyümölcsöt, meg szerintem szedj vaspótlót! Nem vagy depressziós csak simán lusta!
jan. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%
Lusta és céltalan. Az emberek 99,5%-a ilyen.
jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Menj sokat friss levegőre és mozogj. Hidd el rengeteget számít. Írj össze esténként másnapra napi apróbb célokat, de úgy, hogy kitöltse a napodat. Pl. fél óra mosogatás, fél óra takarítás, fél óra olvasás a kedvenc könyvedből, egy óra séta kint a szabadban, vagy akár a városban elsétálni x km-re valamerre és vissza, majd megnézni egy filmet, stb.


Ismerkedés is hasznos lenne, hogy ne légy mindig egyedül. Akár cseten egy jó beszélgetés is sokat számít.

jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

"Munka alatt is megesik, hogy nem bírok koncentrálni"

Többször, mondjuk óránként 10-15 percre fel kell állnod, lépni egy párat vagy lefeküdni (pl. a padlóra, csukott szemmel, a gerincednek is jót tesz).

Szellőztetni, sétálni.

Egyébként szereted a munkádat?

jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!