Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai fiatalok (15-25 évesek)...

Mai fiatalok (15-25 évesek) szemében mik azok a dolgok amik nagyon nevetségesek és az idősebb korosztály (40-50 évesek) csinálják?

Figyelt kérdés

jan. 18. 23:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%

Na, akkor visszafelé, mi az idegesítő a mai fiatalokban:

- inkább a 6000. egyetemet is elkezdi, csak nehogy dolgozni kelljen, mert fosik kilépni az életbe.

- BKV-n egy megállót sem tud állni, 1 megállóért is képes leülni.

- Kedvenc kötőszava a g.ci.

- Úgy leng a bokája körül a gatya, mint Ludas Matyinak.

- azt hiszi ő szarta a spanyolviaszt, mindent tud, közben meg tök szerencsétlen a kütyüi nélkül.

- szülei adjanak meg neki mindent is, most azonnal, 25 évesen is.

- fennen hirdeti, hogy nem ő akart megszületni, ezért tegyél meg mindent neki, te paraszt.

-a Környezetvédelem a vesszőparipája, mindenki f.sz, aki nem esik transzba Gréta Thunbergtől, de azért akkora konzumidióta, mint a ház.

jan. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
Büszke arra, hogy ő kamasz korában "nem volt telefonfüggő, mint a mai fiatalok", miközben ez kvára nem egy érdem, hiszen akkor nem léteztek okostelefonok.
jan. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%

11 jól nyomod, sok kis pszicho gyökérke miket kiír már.....zavarják a gyerekek....agyrém.


A mi generációnk élt legalább, nem lett ilyen pszichopata szobakuka, életképtelen nyominger.

jan. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
25%

#11

Én 26 éves vagyok, de tökéletesen megfogalmaztad!

Utálom a generációmat, kár, hogy nem a 90-es években voltam fiatal felnőtt..

jan. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%

Kb az amit a 12-es leírt, hasonlítgatják a saját fiatalságukat a mostani generációéhoz, amikor a kettő két külön világ volt, teljesen más szórakozási lehetőségekkel és más világlátással.

Ezek a "bezzeg az én időmben" féle megállapítások készítenek ki, ez a szűklátókörű világnézet, amikor nem hajlandó elfogadni a változásokat.

Igen, lehet voltak olyan dolgok, amik jobbak voltak, mint most, de ez, hogy valaki arra büszke, és nem egy ilyennel találkoztam, hogy "mocskos kölykök, nem tudnak viselkedni, bezzeg mikor én voltam ekkora apám/anyám jól megvert tudtam a helyem, csendbe is voltam" konkrétan valaki erre büszke, hogy nem volt elmagyarázva neki hogy adott dolgokat miért nem szabadott tennie gyerekként, ehelyett megverték, és még ezt hangoztatja, helyesli is. Régen is voltak rossz gyerekek és nem számított hányszor kapott ki, úgy is megcsinálta. Enegem soha nem vertek, érdekes mégis tudtam viselkedni gyerekként nem voltam pofátlan.

jan. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%

15 azt azért tegyük hozzá, hogy a mai gyerMekekre rá se lehet szólni mert sérül az édes pici kis lelkük és 3 évig kell majd őket hordani pszichológushoz.

Amúgy meg hiába pontoztatok le, a véleményem ettől még nem fog változni.:)

jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

11-esssl az a baj, hogy vagy nem erre a korcsoportra igaz, vagy csak egy szűk halmazára.


Pl. a Ludas Matyis nadrágot nem értem, még az utcán sem találkoztam ilyennel, nem hogy a saját korosztályomban.


Greta meg egy mém a 25 év alattiak között is, alig veszi valaki komolyan. Az viszont igaz, hogy mi igyekeznénk változtatni a fogyasztási szokásainkon, de az idősebb korosztály nem hajlandó lemondani azokról a luxusokról, hogy a tescoba az egyszer használatos zacskókból szakítson.


Aztán egyetemre elsősorban ez a generáció tuszkolta a gyerekeit, mivel ők bánják, hogy nem mehettek. Szóval ez kicsit olyan, hogy ha van sapka az a baj, ha nincs akkor pedig az.


De természetesen ennek a generációnak az sem lenne jó, ha egyetem mellett még lenne 2 állásod meg egy családod, és "szarrá hajtanád magad", mint ők régen a szociban, ahol a munkahelyen a fél munkaidőt végigpihenték, majd amit lehetett hazalopták és a maszekba meg dolgoztak.

Igen, nehéz idők voltak azok is, de ezek sem könnyebbek, csak azért mert "más".


Tehát a kérdésben említett korosztályban nekem legjobban a rugalmatlanságuk, a szűklátokörűségük és az énközpontúságuk zavar. Valahogy rajtuk kívül senki sem jó, és nem is lehet jó.

jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
22%
Pont fordítva, én is a saját generációmat utálom.
jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
23%

17

De természetesen ennek a generációnak az sem lenne jó, ha egyetem mellett még lenne 2 állásod meg egy családod, és "szarrá hajtanád magad", mint ők régen a szociban, ahol a munkahelyen a fél munkaidőt végigpihenték, majd amit lehetett hazalopták és a maszekba meg dolgoztak.

Igen, csak a mai 18-25 évesek dolgozni sem akarnak, mindenki influencer akar lenni, meg 20-30 évvel idősebb pasasokkal eltartatni magukat (tisztelet a kivételnek!)

Egyik nap láttam itt olyat, hogy egy huszonéves mennyire gyűlöli hogy napi 8 órát dolgozni kell, volt home office-ban, de azt sem bírta..szegény kis lelke.

jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19 ezek kiragadott dolgok.


szerencsére én és a szaktársaim sem így gondolkodunk, viszonylag sokan is vagyunk

jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!