Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan kezeli a folyamatos...

Ki hogyan kezeli a folyamatos bizonytalanság érzését?

Figyelt kérdés
febr. 20. 05:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Nálam már nincs ilyen. De ismerem az állapotot, mert benne voltam.

Persze nem mindegy, hogy miben vagy bizonytalan. Döntéshelyzet, vagy kilátástalanság.

Én úgy kezeltem, hogy megteremtettem a biztonságot. De ehhez kell egy jó adag önbizalom és hogy az ember személyisége problémafókuszú legyen, ne pedig panaszkodó, aki csak a várja a változást, de nem változtat.

febr. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Mi okozza a bizonytalanságot?

Munkahelyi konfliktus, tapasztalat hiánya, egzisztenciális probléma, családi konfliktus? Lehetne sorolni hosszan, de te érzed ezt. Lehetőleg ne azt mondd, hogy minden, mert biztosan van valami, ami legelől áll a sorban, a többi dolog pedig ennek a következménye.

febr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miből fakad ez a bizonytalanság érzés és mekkora mértékű? Nem mindegy, hogy pl munkahelyi stresszről van szó, vagy haldoklik az egyetlen ember, aki még van az életedben és utána senkid nem lesz.
febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!

Munkahely elsősorban , szívem szerint lépnék de nem merek...

Aztán úgy érzem egyedül vagyok a nagyvilágban. Van párom, de ha elveszitenem olyan üres lenne minden és elveszett lennék...

Tehát ilyen dolgok myomasztanak jelenleg

febr. 20. 10:58
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem mersz? Mit gondolsz, mi fog történni, ha eljössz? Mitől félsz?
febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Attol felek, hogy az rosszabb lesz mint ez, vagy ,hogy elküldenek, vagy ,hogy kikeszulok ha sok ember közt leszek!

Ilyen dolgoktól félek, de igen ez lehet önbizalom hiánya is sajnos

febr. 20. 12:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Abban élek amióta az eszemet tudom. Alkalmazkodás a pillanathoz.

A jelenlét az egyik legstabilabb dolog az életben, mivel MOST élsz!

febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sehogy, nincs folyamatos bizonytalanság érzésem. Rossz a kérdés megfogalmazása.
febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amiket írsz, azok a kognitív torzítások. Előrevetítesz olyan dolgokat, amik nincsenek.

Van rá terápia, ami leföldel a valóságba. Nagyon meg tudja àm keseríteni az életet.

febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9-es igazad van, és hiába próbálom elterelni a figyelmem előbb utóbb vissza tér... Pontosan,megtudja keseriteni az életemet az biztos :/

Milyen terápia van rá?

Esetleg te is szenvedsz/szenvedtél ettől?

febr. 20. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!