Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozza az emberek hirtelen...

Mi okozza az emberek hirtelen idegességét, dührohamait?

Figyelt kérdés

Idonkent ha dumcsizok latszolag normalis emberekkel, neha mintha valamo maszk lehullana roluk es 1-2 rovid mondat erejeig felviszik a hangsulyt es szinte magukbol kikelve orditoznak.

Nem vagyok ostoba, hogy hulyesegekkel idegeljek masokat, ugyhogy nem ertem, miert van ez mostanaban, kb 2020 ota tapasztalom... altalanos frusztraltsag?

Nekem is sokszor szar, de nem tor ki belolem a tűz csak ezert random modokon.

Az ilyen emberek kevesbe toleransak es konnyen felkapjak a vizet? Vagy nem mutatjak ki, hogy irigyek/rosszindulatuak iranyomban, de neha lehull az alarc?



febr. 22. 00:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Hát én elég labilis vagyok érzelmileg.. Ilyen mimózavirág vagyok. Bár ideges nem, vagy csak nagyon ritkán szoktam lenni. Velem inkább az a baj, hogyha valaki mond valami sértő dolgot, onnantól az egész napom kuka... 😕😕 Illetve a hangulatom folyton változik, mint az időjárás, mint valami hisztis picsának.. Magamat sem tudom kiismerni.
febr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
1# Egy szociális analfabéta vagyok.
febr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
#1 én is ilyen vagyok, 26 évesen. Csak mellé iszonyat ideges tudok lenni, néha enyhe pánikrohammal egybefűzve.
febr. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Nálam a hosszas elfojtás. Sokáig ilyen visszafogott, alkalmazkodó vagyok, aztán robbanok.
febr. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Mentális problémái vannak szinte az egész országnak.
febr. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
Nálam a türelmetlenség vagy ha atcseszenk. Pl ha kiderul hogy a pedofidesz gyerekekt kinoz
febr. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

A hangulatember ilyen,h gyakran valtozik a hangulata a napon belul(szangvinikus szemelyiseg).


A duhrohamok ellen meg jo a termeszetbe jaras,termeszetben kocogas,olelkezes,puszilkodas,nagy kez- es labmozdulatokkal jaro sportok. Meg a rendszeres szex a neki tetszo novel.

febr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%

Mert gyógyszereket, meg csodabogyókat zabál az egész ország, bekapcsolod a tv-t, bármit, ömlik belőle a gyógyszer.

Az, hogy mellékhatásuk van....


Nálam pl a túl sok KV is idegrohamokat okozhat, vagy ha már megeszek egy almaecetes salátát, olivaolajjal, stb.


Vérnyomás-emelkedés a köbön.

febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Ha sokan ezt csinálják veled, akkor vagy te torzítod a valóságot vagy tényleg idegesítő vagy, csak nem veszed észre. Hozzánk is jött egy új ember és cuki meg minden, de tök alapvető dolgokat megkérdez 100x...És mindenkitől. Sokszor már válaszolni sincs kedve az embernek, ha viszont válaszolunk már sokszor felemeljük egy kicsit a hangunk. Még sose volt ilyen munkatársa egyikünknek sem.
febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
A kv meg a savanyusag nem gyogyszer. A duhroham nem fugg ossze a vernyomassal
febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!