Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozza az emberek hirtelen...

Mi okozza az emberek hirtelen idegességét, dührohamait?

Figyelt kérdés

Idonkent ha dumcsizok latszolag normalis emberekkel, neha mintha valamo maszk lehullana roluk es 1-2 rovid mondat erejeig felviszik a hangsulyt es szinte magukbol kikelve orditoznak.

Nem vagyok ostoba, hogy hulyesegekkel idegeljek masokat, ugyhogy nem ertem, miert van ez mostanaban, kb 2020 ota tapasztalom... altalanos frusztraltsag?

Nekem is sokszor szar, de nem tor ki belolem a tűz csak ezert random modokon.

Az ilyen emberek kevesbe toleransak es konnyen felkapjak a vizet? Vagy nem mutatjak ki, hogy irigyek/rosszindulatuak iranyomban, de neha lehull az alarc?



febr. 22. 00:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

"neked sincs jogod bántalmazni azt aki hozzád beszél, rád szánja az idejét és figyelmét, te meg leszarod, és utána még itt is rinyálsz"

Pont fordítva ülsz a lovon... általában én szoktam figyelni rájuk és én áldozom rájuk az energiámat, az effélék meg csak beszélnek állandóan magukról és alig hagynak szóhoz jutni. DE szerencsére már kiirtottam ezeket az energiavámpír narcisztikusokat az életemből... De az egyik pont ezt csinálta, dührohamot kapott attól, ha nem figyeltem rá egy kicsit, fordítva meg ő sem figyelt... nem itt rinyálok, mert ezt megmondtam neki is a szemébe, csúnyán össze is vesztünk.

febr. 24. 13:00
 22/23 A kérdező kommentje:

"aki hazug sunyi módon kezeli a stresszt, másokat passzívan alázva"

Elég beteg lehet a lelkivilágod, ha azt hiszed, hogy mindenki másokat alázgat meg cseszeget, ha baja van. Pont erről beszélek, hogy mindenkinek vannak bajai, nekem is volt depis, pánikos és frusztrált időszakom is, mégsem üvöltöztem a fodrásszal vagy a postással... ellentétben ők velem igen,kb a semmiért.

"Minek idegesítesz embereket? Mikor épp elég bajuk van."

BÉkén hagynám én őket, de talán pont az a probléma, hogy a munkájukból fakadóan nekik kellene kiszolgálniuk ENGEM. Ha meg nem bírják az idegeik, akkor ne foglalkozzanak emberekkel... Én nem szólnék hozzájuk, ha nem lenne muszáj, de nyilvánvaló okok miatt nekem is kontaktálnom kell velük.

febr. 24. 13:04
 23/23 A kérdező kommentje:
Igazából annyit tudok és szoktam csinálni, hogy akit lehet, azt bepanaszolom a főnökénél...
febr. 24. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!