Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szelektív közvetlen a...

Miért szelektív közvetlen a magyar ember?

Figyelt kérdés
febr. 23. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
67%
Egy olyan nép, aki arról híres, hogy pl.: kondizni-jógázni-sportolni jár, de utána meg iszik, dohányzik, van, aki még szippant is "valamit", olyan néptől nem lehet fejlődést várni, csak ellentmondást.
febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
22%

#2: akkor ezek szerint én nem vagyok magyar.


Egyébként hány országban jártál? 50? 100? 200?

febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:

200 ország nincs is a világon, talán még mikróállamokkal és el nem ismert államokkal sem.


Nem lesz bűntudatom a kérdésedtől, és nem csinálunk belőle lelkiismereti kérdést. Legyen bűntudata a szelektív közvetleneknek.

febr. 23. 19:02
 14/61 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de ha magyarozni akarsz, akkor ott a politika kategória. Esetleg ha bátor vagy, próbáld ki egyéb etnikumokkal.
febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
42%
engem is érdekelne hány országban jártál, max 3-mat tippelnék de lehet még annyi sincs
febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
0%

Nézőpont kérdése, hány ország van, ENSZ tagokkal és de facto államokkal együtt meg lehet a 200.


De egészen szürreális a reakciód: miért kellene, hogy bűntudatod legyen? Te jelentetted ki, hogy van valami, ami egyedül a magyarokra jellemző, külföldön nem. Jogos megkérdeznem, mi alapján jelented ezt ki.

febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
36%
Mindenkire nincs ido. Szelektalni kell. Tudod munka,haztartas,hobby,apoltsag fenntartasa es mar el is roppen az ido.
febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
18%

#2

Kérdező, most te magadból indultál ki? Mert nem hiszem, hogy ismernéd mind a kb. 9 millió magyar embert.

A te kis környezetedből levonni valamit és azt ráhúzni egy egész társadalomra pedig nagyfokú baromság.


"Csak azokkal nyitott, közvetlen, barátságos, meg minden ilyen pozitív tulajdonság, akiktől akar valamit"

Drágaság, nem mindenki ilyen számító ember. Én se és párom se ilyen. Akkor mi nem vagyunk mi magyarok? Kollégáimtól se akarok semmit, mégis kedves és barátságos vagyok velük és ugyanez igaz viszont.


Én is kíváncsi lennék, hogy mely külföldi országokban voltál, és ott fejenként mennyi időt is töltöttél, hogy arról ilyen következtetést vontál le.

febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
0%
Magyar egy büszke nemzet,van is mire!
febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Jártam pár országban, de többen is mondták, és magam is ezt tapasztalom, hogy lazábbak, felszabadultabbak es közvetkenek. És nem csak azokban az országokban, ahol én jártam. Ott is persze. Rokonaim és barátaim akik látogatóba jöttek haza, ugyan ezt mondják. Szóval ezeket a tapasztalokat összeadva, helytálló, amit felvetettem.
febr. 23. 19:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!