Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szelektív közvetlen a...

Miért szelektív közvetlen a magyar ember?

Figyelt kérdés
febr. 23. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
42%

#20

"Jártam pár országban"


Komolyan kérdező, te értelmi fogyatékos vagy, de most komolyan?


Ha azt kérdezzük, hogy konkrétan mely külföldi országokban voltál, erre nem az a válasz, hogy voltál párban. Töröld fel név szerint, hogy mely külföldi országokban tapasztaltad ezt! Vagy ez ennyire titkos, hogy hol jártál?


Ja várj? Te nem is jártál sehol, még az ország határt se lépted át soha. Ez a kérdésed is csak egy nagy kamus általánosítás.

febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:
Ja és ha az ember akar valamit valakitől, akit szelektált, arra az időre átmegy közvetlenbe? Korrekt.
febr. 23. 20:34
 33/61 anonim ***** válasza:
38%
Jav. Sorold fel név szerint....
febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
61%
Rafinériából. Mi ezzel a baj?
febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

#31


Mi ez a sértődött hangvételű hozzászólás? Érintett vagy a kérdésben, és felháborodtál, hogy kérdés mert születni erről?


Ha felsorolnám hol jártam, elhinnéd Sértődős baba?

febr. 23. 20:44
 36/61 anonim ***** válasza:
0%

#35

Jé..végre észre veszed a hozzászólásomat, és képes is vagy rá reagálni. ☺️


Te hangoztatod itt, hogy jaj külföldön mennyivel másabbak az emberek, többen is kíváncsiak velem együtt, hogy ez mely országokra jellemző, melyekben voltál, mivel állítottál valamit, de konkrét dolgot eddig nem írtál, csak hazánkat savaztad.


Nem nagy dolog felsorolni 5 országot..☺️ gondolom többen nem jártál, és vajon mennyi időt is töltöttél ott?

febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:
#36 Miért? Elhinnéd? Előbb is kérdeztem.
febr. 23. 21:13
 38/61 anonim ***** válasza:
23%
Nárcisztikumból.
febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
0%

#37

Ugye milyen rossz érzés, ha nem kapsz azonnal a feltett kérdésekre választ?


Egyébként mondom, mint már korábban is említettem, hogy magadból indulsz ki? Miért ne hinném el, hogy merre jártál? Miért vagy ennyire bizalmatlan a másikkal szemben és miért feltételezed a másikról, hogy nem hinne neked?

febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:
Ausztria, Németország, Görögország, Szlovákia, Horvátország, Olaszország.
febr. 23. 21:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!