Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szelektív közvetlen a...

Miért szelektív közvetlen a magyar ember?

Figyelt kérdés
febr. 23. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
95%
Én "magyarfrusztrált besavankásodott búvalbaszott"-nak hívom ezt a fajtát, de szerencsére azért nem mindenki ilyen. Értelmetlen lenne általánosítani. Sok olyan magyar embert ismerek és találkoztam már idegennel is, aki nem ez a sztereotíp kategória, hanem inkább laza, mosolygós, közvetlen.
febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
44%

"Jártam pár országban, de többen is mondták, és magam is ezt tapasztalom, hogy lazábbak, felszabadultabbak es közvetkenek."

. Én meg csak a Flórián térig megyek el, és ugyanúgy tapasztalom, hogy az emberek többsége közvetlen.

De hát azt magyarázol bele, amit akarsz.

febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek is minket a nagy világban. Persze biztos csak a történelmi összetűzések miatt.
febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
#22 Hát ez igazán hiteles így.
febr. 23. 20:01
 25/61 anonim ***** válasza:
21%

Szóval én ha bemegyek valahová én azzal foglalkozom amiért megyek, mással nem

Embertársaink többsége ennek az ellentéte, ami egy rendkívűl rossz tulajdonság, hogy a másikat zaklatni

Szoktam látni szép lányokat de ha látom, hogy alapban már elutasító-érdektelen a lány aki iránt érdeklődnék akkor oda se nézek

Viszont a pultoslányokkal akik meg ott állnak jókat szoktam dumálni általában, feltéve ha normálisak

(embere válogatja ott is melyik nő milyen a legtöbb normális de a múltkor épp kifogtam egy igencsak hagyjuk rá jelzőjű stílusú fiatal lányt akinek feltettem egy kérdést és még arra sem volt képes normális stílusú választ adni)

Nem vesztegetem az időmet olyanokra akikkel jól láthatólag kínlódni kellene, öreg vagyok és fáradt már hozzá

febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
35%
Megelőztük a korunkat, mi baj van ezzel? Akivel nincs dolgom, azzal mit jópofizzak és kedveskedjek? Mi közöm hozzájuk? Nehogy már. Külföld meg irígykedik mert meg merjük tenni. De majd átveszik.
febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
83%

26 jaj de gyenge szöveg


Mindenkinek van magánélete azt úgy éli ahogy akarja más magánéletében mókolni bűncselekménynek minősül

Mi közöm hozzájuk?Pont annyi mint amennyi nekik hozzám, nagyon semmi úgyhogy akkor mielőtt elszállnék mint egy veréb aminek néznek akkor kifelé a magánéletemből


Senki nem írigy de két évtizednyi arcátlanságnak is van határa

Majd "átveszik" haha Mi ez, emberkereskedelem?

febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
0%

Látom fiam nem sok nevelésben volt részed már egy nő miatt is egyből bunyó szokott lenni 8 napon belül vagy túl gyógyulóra is nemhogy 16 év hiénamunkára szerinted akkor azért mi járna?

Úgy elverték ezelőtt már 60 éve bálazni járókat bál után az utcán mint a lovat ha nőügy merült fel volt akit 8 napon belül volt akit 8 napon túl gyógyulóra vagy akár 40 is

Ez nem a roxlányokponthu de látom sok fogalmad nincs róla, valószínűleg szexuális beállítottságod és felfogásod eltérhet erősen a normálistól

febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
100%
27 Most mi bajod? Ugyanarról beszélünk: Azzal foglalkozunk akivel akarunk és senkinek semmi köze hozzá. Miért vitatkozunk olyanban, amivel egyetértünk? Mert más szavakat használunk ugyanarra?
febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
0%

29 nem én azokról beszélek akik más magánéletében vannak benne és abban élősködnek

Nézd ha én nekem tetszik egy nő akkor nem szeretem ha azt lecsapják a kezemről ez egyértelmű gondolom

De azt se szeretem és elég egyértelmű ha egy nő odajön de nem akar jól láthatólag tőled semmit, az is ugyanolyan arcátlanság és alattomosság női részről is


Akkora verekedések voltak mesélték rokonaim már ezelőtt 60 éve bálak után-40 évvel ezelőtt diszkókban vagy az utcán nő ügyekért de még én is láttam kicsit több mint 20 éve is, hogy nem egy esetben kórház és 8 napon túl gyógyuló súlyos testi sértés lett a vége a történetnek


Szelektívek vagyunk legalábbis én az vagyok és ugye nem szeretem ha a szelektivitásomban állandóan valaki mindig benne van

febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!