Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, lánynak érzem magam...

Lehet, lánynak érzem magam inkább és nem fiúnak, többször is be szoktam öltözni lány ruhába, amikor senki sem lát, még csak gimis vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Fiú lány akar lenni
febr. 25. 21:26
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
53%
Nem, hát akkor mi? Elkéne döntenie, hogy homokost akar játszani vagy marad férfi! Ez egy mentális betegség, nincs ezen mit szépíteni. Húzz el azonnal valami szakemberhez! Szegény szüleidet fogom sajnálni amikor megtudják, hogy a gyerekük ilyeneket képzel be magának.
ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
49%

Apukád nem él, vagy elhagyott titeket?

Az lehet a baj, hogy nincs igazi férfi minta előtted.

Jó lenne, ha sportolnál és férfi edződ lenne, hogy lásd, mekkora érték, hogy férfi vagy és férfias lehetsz.


Kiegészíteni csak egy nő tud igazán, ha fiú/férfi vagy.

Minden más csak szenvedés és zsákutca, meg hazudozás. Ha azt képzeled, hogy lehetnél lány, az is csak egy hazugság, mert nem lehetnél, hiszen nincs méhed és nem is csak a női nemi hormonok hiányoznak belőled, de a nőknek a legtöbb szervük más, 50 körül jobban jellemző rájuk a csontritkulás, más az agyféltekéik közötti kapcsolatrendszer, és még sorolhatnám, soha az életben nem leszel nő.


Arra biztatlak, hogy fedezd fel, milyen örömöket tartogat számodra az élet férfiként.

ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
38%

Mellettem sem volt apám, mégsem öltöztem be lánynak mert nem vagyok elmeháborodott, hogy ilyenekre vetemedjek. Ez egy rossz duma, hogy apa nélkül ilyen lesz valaki, ezt úgy hívják, hogy degeneráció.

Kezdj el valamit sportolni, vedd körbe magadat olyan srácokkal és férfiakkal akitől tudsz tanulni hogyan kell férfinak lenni, ha meg nem akkor menj Barbi babát játszani, de ne lepődj meg ha megfogják keseríteni az életedet emiatt!

ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
28%
Nem olvastam végig a válaszokat, de ne az itteni negatív kommentelőkből indulj ki kérdező. Ennél az átlag polgárok sokkal elfogadóbbak. Azt mondom ismerd meg magad és ha teljesen biztos vagy magadban csináltass egy átalakító műtétet. Sok szerencsét.
ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
28%

utolsó két válaszoló, lol.


azt bírom a magyarokban, h az, h lövések nincs egy témáról, nem akadályozza meg őket abban okoskodjanak.

okoskodó prolik országa ez.

ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
21%
Persze mindenki aki kicsit eltér, az elmeháborodott igaz? It's okay to be different.
ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Jah, hát végülis én meg Ogrének fogom átműtetni magam, teljesen okés:D

Hogyha valaki mentálisan beteg bíztassuk a további hülyeségre és véletlenül se mondjuk meg neki azt, hogy bajok vannak fent a toronyban.

ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Kései Sirató ***** válasza:
70%
Érezheted te magad a római pápának is, akkor sem leszel az. Lány sem és növény sem. A tényekkel nem tudsz szembemenni, de ha mégis megpróbálod, csak lejáratod magad és sohasem leszel boldog.
ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
28%

35-ös vagyok.


a 34-es igaza van. Ilyen kérdést jobb lenne mondjuk a redditen feltenni, az itteniek többsége frusztrált, tájékozatlan átlag proletár, aki feljön megmondani a tutit.

lerí róluk, hogy gőzük nincs a témáról. az átlag magyar azért nem az eszéről híres, a nem identitás/szexualitás meg tipikusan olyan téma a táplálkozás mellett, amihez a magyarok többsége egyáltalán nem ért.

ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem fruszráltság hanem valós tények. Gondolom te is ilyen meleg simogató LMBTQ minden bazári majom védőszentje vagy. A toleranciának is van határa, ez már túl megy azon.
ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!