Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, lánynak érzem magam...

Lehet, lánynak érzem magam inkább és nem fiúnak, többször is be szoktam öltözni lány ruhába, amikor senki sem lát, még csak gimis vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Fiú lány akar lenni
febr. 25. 21:26
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
15%

#6 Te pszichológus és pszichiáterrel fogsz beszélkedni, ha hormont is akarsz szedni. A klinikákon orvosi/klinikai képzetséggel fognak transzok beszélni vele. Van aki mentor, de ahhoz nem kell klinikára menni. Európában se külömb a gyakorlat.

Ne okoskodj, ha sose voltál ott se, de az angol bulvár sajtót tudott visszaböfögni.


12 éves is eltudja dönteni, ha fáj a keze és elmegy valamilyen ellátásra.

márc. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, ha nem kamukérdés, sztem menj inkább a redditre.


Itt a többség ez a tipikus "neten nagy a szám" típusú pörköltszagú proli.

márc. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, szerintem az, hogyha lánynak öltözöl, még egy viszonylag ártatlan dolog, ez még senkit nem érdekel.


Csak az a baj, hogy a mai légkörben ennek komoly következményei lehetnek, ha valaki bedumálja neked, hogy erősítened kell magadban ezt az érzést, hogy nem fiú vagy, hanem lány.


A neten folyó propaganda ellenére soha nem lesz belőled lány, mindenféle hormon vagy sebészeti kezelés ellenére sem, viszont jó eséllyel ezek az érzések el fognak múlni később, idősebb korodban.


Nagyon vigyázz, hogy kinek a tanácsára hallgatsz, mert ha belevisznek valamiféle orvosi kezelésbe, akkor annak könnyen olyan visszafordíthatatlan következményei lehetnek, amit későbbi életedben nagyon megbánsz (pl hormonterápia, különféle sebészeti beavatkozások, stb.).


Most te valószínüleg tizenéves vagy, elképzelni sem tudod, hogy mit hogyan fogsz látni 5-10 évvel később.

márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
73%
Ez betegség. Kezeltetni kell
márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
14%
#23 éves várolisták vannak mindenféle bulvár propagantál túl. Lesz ideje ruhában játszani. Teljesen abszurd az gondolni, hogy bárki tagadja a biológiai valóságot. Ez a lényege, de az idegrendszerre valósága se szabad letagadni senkinek, ami úgyan úgy biológia.
márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
Based 26 Várjá van olyan gyakorin ToS. Hát ez felháborító.
márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%

„Azért az is durva, hogy az oldal törölte azon hozzászólásomat miszerint azt írtam a pali ne szaporodjon. Miért mit kéne írnom erre? Hogy ügyes vagy, hogy egy beteg elméjű vagy? Kezeltesd magad bro, elhiszem, hogy divat ratyirambonak lenni de ez idővel inkább gázos lesz.”


1, Talán azért törlik, mert érdemben semmit nem szólsz hozzá,


2, rohadt unalmas már, h minden frusztrált titkárnő, gyári munkás itt akarja megmondani a tutit, te is rtyirambózol, mert az utcán ilyen stílussal pofán vágnának.

érted, tudom h a cset anonim, de nem a gyárban van a munkatársaiddal, vagy a 8 elemis családtagjaid körében.

márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%

"nem a gyárban van a munkatársaiddal, vagy a 8 elemis családtagjaid körében"

:-O

Hanem? :DDD

márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%
javítás: csetek, fórumok anonimak*
márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
21%
Ettől még nem vagy b*zi.
ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!