Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire elvárható értékelnie...

Mennyire elvárható értékelnie egy kiskamasznak a lakásfelújítás lehetőségét?

Figyelt kérdés
A fiam 14 éves. Lehetőségünk van úgy átalakítani a leendő lakásunkat, ahogyan azt mi szeretnénk. Az eddigi panel életet mindenki el tudja képzelni, milyen. Még csak nem is a miénk, egy szöget nem üthettünk a falba. A csempék, a járólapok, a festés, vagy inkább tapéta, a zuhanykabin... még a bútorainkat is külön oda csináltatjuk, és ahhoz az anyag... Tényleg mindent eldönthetünk. Sírtam az örömtől. Bevonom a fiamat is, elvégre az az ő otthona is, késébb pedig teljesen az övé lesz a lakás, de ő mindig húzza a száját, ha elmegyünk a praktikerbe festéket, csempét, parkettát, stb-t nézni. Csak a saját szobájának a fala érdekli, hogy az milyen színű legyen, minden más hidegen hagyja. Mennyire lenne elvárható, hogy érdekelje az otthona felújítása, és értékelje a lehetőséget?
márc. 1. 12:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
eddig is kibírta a panelt... annál már csak jobb lehet, akármit választasz. És csak 4 éve, utána úgyis megy egyetemre vagy dolgozni.
márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a leírásban, hogy a saját szobája érdekli. Ez stimmel. A többi felesleges számára.
márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 16, most fogunk költözni.

Marhára nem érdekli se a konyhabútor, se a wc ülőke.

A saját szobája színe érdekli meg hogy legyen körbe led szalag és hogy tükrös legyen a gardróbja.


Szerinted azon gondolkozik, ha 40 év múlva megörökli, akkor de jó lesz ez a ma vásárolt vécéülőke?

márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,te nem erted az anyai szereppel jaro eszmeiseget. Ez itt a legfobb problema.


Nem erted,h bele kell kepzelned magad a helyebe es anyai osztonbol tudnod kellene,hogy tedd ot boldogga.

márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyereknek nem feltétlenül fontosak ezek a dolgok. Engem érdekelt 14-15 évesen, de ez nem törvényszerű. Gondolom, már otthon mered hagyni egyedül. Inkább kérdezd meg, hogy szeretné-e, hogy ő is részt vegyen a vécéülőke kiválasztásában. Azt is mondd el előre, hogy dönthet úgy, hogy jön, és akkor beleszólhat, és úgy is, hogy nem jön, de akkor nincs alapja kritizálni a te választásodat.
márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
83%
#10: nem értem, miért fontos minket meggyőzni erről
márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
16%
De ezt most mi a büdös francért velünk akarod megbeszélni? Miért beszéled ki a 14 éves fiadat nekünk? Magyarázd már el. Mert k*rvára nem értem.
márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez itt egy ilyen anonim kérdésfeltevős-kibeszélős fórum ám. Attól függetlenül, hogy egyetértesz-e a kérdezővel vagy sem.
márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fogja nézni. Te 14 évesen azt nézegetted és azon gondolkodtál, hogy hmmm, bárcsak bézs csempe lenne itt a fürdőben, ez a kék nem tetszik nagyon. Én 14 évesen halálosan leszartam, hogy néz ki a lakás, amiben lakunk, pedig anyám lakberendező, szóval gondolhatod, hogy volt némi rálátásom már a témára, de egyszerűen semmilyen szinten nem érdekeltek sem a csempék, sem az anyagminták, sem a festékek se semmi. A fél gyerekkoromat bútorboltokban töltöttem meg építkezéseken, amíg nem voltam elég idős, hogy egyedül otthon maradjak😂 Rohadt unalmas ez a téma egy gyereknek.

Akkor kezdett először érdekelni a környezetem esztétikája, amikor saját albiba költöztem, de ott még csak apróbb dekorálós szinten, aztán a színek meg egyebek később, mikor lett saját lakásom.

márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Úgy átlagban egy 4 évest jobban érdekel a ház belső kinézete, mint egy 14 évest.

Bár azokat is inkább a színek érdeklik, nem a vécéülőkék.

márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!