Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire elvárható értékelnie...

Mennyire elvárható értékelnie egy kiskamasznak a lakásfelújítás lehetőségét?

Figyelt kérdés
A fiam 14 éves. Lehetőségünk van úgy átalakítani a leendő lakásunkat, ahogyan azt mi szeretnénk. Az eddigi panel életet mindenki el tudja képzelni, milyen. Még csak nem is a miénk, egy szöget nem üthettünk a falba. A csempék, a járólapok, a festés, vagy inkább tapéta, a zuhanykabin... még a bútorainkat is külön oda csináltatjuk, és ahhoz az anyag... Tényleg mindent eldönthetünk. Sírtam az örömtől. Bevonom a fiamat is, elvégre az az ő otthona is, késébb pedig teljesen az övé lesz a lakás, de ő mindig húzza a száját, ha elmegyünk a praktikerbe festéket, csempét, parkettát, stb-t nézni. Csak a saját szobájának a fala érdekli, hogy az milyen színű legyen, minden más hidegen hagyja. Mennyire lenne elvárható, hogy érdekelje az otthona felújítása, és értékelje a lehetőséget?
márc. 1. 12:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

"Sírtam az örömtől."


Neked boldogság ez, nem a kölyköknek. Teljesen rendben van ez így. Éld ki magad, szervezz, tervezz, a fiadat meg ne zargasd azzal, ami abszolút nem érdekli.

márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha szabad kerdezni, te nem voltal kamasz?
márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
16%
Nem hogy nem dolgozott le évtizedeket egy normális önerőért, de még csak nincs is közel ahhoz hogy munkába álljon. Egy ilyen kis nyúlgerinc már hogy értékelné a lehetőséget?
márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
23: de itt most nem arról van szó, hogy annak nem örül, hogy átköltöztek egy jobb lakásba, hanem hogy nem veri a kicsi seggét a földhöz a csempeválogatástól... ami meg nem mindenkinek olyan fontos, nem mindenki annyira "esztétikai" szellem, hogy ez kifejezetten érdekelje.
márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%
12,16 évesekkel költöztünk. Mindegyik kifestette, berendezte kedvére a saját szobáját, meg közösen választottunk színt a nappalinak. Ennyi. A többit mi szülők intéztük.
márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

7 es 14-es vagyok. Ugy szeresd a fiad,ah neki van ra szuksege. Te ismered a legjobban a lelket,tudnod kell ugy szeretni. Neked kell ereztetni vele,h barmit is tesz,a szereteted nem teszed fuggove.

De rolad azt latom inkabb,h fel kell nonod ebbe a szerepbe,le kell gxoz od sajat magad . Engedd ot el,hadd elje meg az elet szepsegeit es biztositsd rola tettekkel,h mindenben mellette leszel es tamasza leszel orok eleten at.



Tudod,ha a fiadhoz vslo hozzaallasod a szerepefnek megfelelo lenne,megkapnad azt a tiszteletet amit elvarsz. Nem,nem mindenki erdemel tiszteletet. Nem szuloi alapjog. Nem szuloi alapjog,hogy a fiad felnezzen rad es mindennel jobban szeressen.

márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó hogy a saját birodalma felé érez csak elkötelezettséget. Én ezt teljesen megértem.

Engem se érdekelne anya konyhája apa műhelye meg a szülők hálója se amiert nem érzem sajátomnak sem mivel ezekbe a területekbe engem nem vontak e soha.

márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
*nem vontak be
márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem annyira tudod érdekesen előadni hogy bele tudja magát élni ezekbe. Ha érdeklődést szeretnél, legyél érdekesebb mint a telefon.
márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Röviden? Semennyire 😅 Főleg, ha nem is izgatja a lakberendezés. Meg mire az övé lesz és igénye lesz használni, kimegy a divatból.
márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!