Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csók olyan megcsalás, amit...

A csók olyan megcsalás, amit ti megtudtok a párotoknak bocsátani?

Figyelt kérdés

márc. 3. 22:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám megbocsájtani!
márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a csók megcsalásnak számít. Nem bocsátanám meg.

Nem vagyok egy betegesen féltékeny ember, bízunk is egymásban, de azért ne csókolózzon már másokkal.

N

márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
nincs párom :/ még a csókig sem jutottam el soha
márc. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám megbocsátani
márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

#3-as legalább nem csalnak meg


Nálam se fér bele bár először azt akartam írni hogy biztos van kivételes helyzet, mondjuk egy bulin több az ital stb. De nem nincs ilyen opció

márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
4%
Én nem vagyok féltékeny típus, tőlem meg is b...hatják a feleségemet, ha továbbra is jó asszony marad, mos, főz, takarít. Én sem vagyok egy szent ember legalább 4 nővel tartok intim kapcsolatot a munkahelyemről ill. korábbi ismerőseimről valamint internetes webkam oldalakon hódítom el mások szívét. Szerintem az sokkal fontosabb hogy a szeretet és az összhang legyen meg egy komoly kapcsolatban és transzparensek legyünk egymáshoz, ez a csak egymással csókolózhatunk / szexelhetünk csak egy kommunista rögeszme vagy egyszerűen olyan lúzerek féltékenykednek ahol a féltékeny ember nem kellene a kutyának sem ezért ragaszkodik annyira ahoz az 1 illetőhöz.
márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
A csók is megcsalás.. A bunkó pasi, aki belenyal egy másik csajszi szájába, úgy leütném, hogy az utcakővel csókolózna... 32/Nő
márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%
Megcsalás bár elnézhető kategória mert a szextől még messze van
márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
7# Bocsánat, kicsit túlzásba estem. Röviden: megcsalás, szerintem..
márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
#8 jogos viszont minden út is egy kis lépéssel indul de abban igazad van hogy a megbocsájthatóbb kategóriába tartozik
márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!