Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedülálló nők, ti hogy...

Egyedülálló nők, ti hogy bírtok 8 órában dolgozni plusz még háztartást vezetni?

Figyelt kérdés

8 óra munka + bevásárlás + takarítás + főzés.

Tippek, tanácsok érdekelnének olyan helyzetre ha nincs senki aki besegítsen.



márc. 7. 11:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül könnyű, legalább nem kell mások után is dolgozni.
márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Én huszonévesen 12 óráztam minden nap(kivéve szombat vasárnap)

Kb este fel8 ra értem haza jött a pasim vacsi furdes szex beszélgetés alvás. Hétvégén rokonoknál voltunk vagy náluk vagy nálam.


Es sokszor be jött hozzam a munakhelyemre is, velem volt ott is.

Hallod szinte takaritani se kellett semmit..mivel szinte furdeni aludni jartunk csak haza es csak 2 tanyert kellett mosogatni is.


Azt a munkahelyem amugy nagyon imádtam. Simán felkészultem es letettem meloban egy nyelvvizsgát is. Mert az is belefért a 12 -be.

márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan ezt megcsinálom férfiként. Heti 5 napot és ebédszünettel és utazással 10 órám megy el. Erre képesnek kellene lennie minden felnőtt embernek. Plusz a tetejében mindig főzök 2-3 napra, szinte soha nem eszek hideg kaját és még célzottan is vásárlok. Sőt, még hobbim is van ez mellett.


A tippem nekem férfiként az, hogy amikor van erőd akkor csináld meg, ha este 8 órakor akkor este 8 órakor! Ne várj a holnapra, hogy majd holnap takarítok, főzök stb!

márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
63%
Szilvi, te vagy az?
márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy nem próbálok egy tökéletes háztartást fenntartani folyamatosan. Ha rendmániás vagy, akkor persze nehezebb. De én pl heti 2x felporszívózok, meg elmosogatok ha kell, ruhamosás ha fogynak a ruháim, amúgy meg minden egyebet szombat délelőtt kávé után csinálok meg, ennyi. Így kb kitart a rend pár napig, a maradék 2-3 napban meg nem izgat, hogy kezd szétdobálva lenni ez-az. Főzni kb 2-3 naponta szoktam, mert addig kitart egy étel.
márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél mosogatógépet, takarítani takaríts csak hétvégén, rendet rakni meg úgy érdemes, hogy mondjuk mindennap csak 5 percet. Az is elég látványos, és nem kezded el még utána kitakaritani hétköznap az egész házat. Bevásárlás közeli boltból, főzni meg nagyobb adagokban. Ennyi tippem van most így hirtelen.
márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
81%

Egyedül a legkönnyebb.

Bevásárlás - heti egy nagyobb bevásárlással letudom, ha meg mégis kell valami akkor azt gyorsan megveszem az első útbaeső boltban, azzal nem megy sok idő.

Takarítás - egyből elkapokok magam után és minden nap megcsinálok pár dolgot és akkor nem torlódik fel minden. Hétköznap kb napi fél órát takarítok, a hétvége egyik napján meg a nagyobb/időigényesebb dolgokat csinálom meg, nyilván nem csinálok mindent heti szinten.

Főzés - Hétköznap nem főzök olyat ami tovább tart fél óránál vagy olyan dolgot készítek amit pl. csak be kell tenni a sütőbe. Amíg készül a kaja, addig elmosogatok és kitakarítok a konyhában.

márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pont könnyebb a dolga egy egyedülálló nőnek. Egy egyszemélyes háztartást sokkal könnyebb rendben tartani, sokkal kevesebbet kell főznöm, sokkal kevesebbet kell mosnom. Nem tudom, hogy jön az ki, hogy nehezebb én éppen ellenkezőleg látom, könnyebb a dolgom.
márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
79%

Meglepődtem ezen a kérdésen. Voltam nagycsaládos feleség. Munka mellett főiskolára jártam gyerekekkel foglalkoztam, főztem, takarítottam, dolgozni jártam.

Majd lett belőlem elvált, de a munka egy része megmaradt. Nyílván ahogy nőttek úgy lehetett a házimunkákat elosztani.

Éltem a felnőtt gyerekeimmel és kedveseikkel is egy háztartásban.

Úgy hozta az élet, hogy idős beteg szülőt is ápolni kellett.


Most egyedül élek és nincs ilyen gondom mint neked kérdező. Saját idő beosztásodon múlik, mikor mit csinálsz. Főzz előre, tervezzél. Nem kell alkalmazkodnod senkihez sem. Az is lehet, hogy társaságra vágysz és azért vagy ilyen enervált. Rázd fel magad, sportolj esténként vagy menj moziba.

márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
47%
a hercegnő kiszabadult a való életbe és most sír mert nincsenek szolgái
márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!