Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedülálló nők, ti hogy...

Egyedülálló nők, ti hogy bírtok 8 órában dolgozni plusz még háztartást vezetni?

Figyelt kérdés

8 óra munka + bevásárlás + takarítás + főzés.

Tippek, tanácsok érdekelnének olyan helyzetre ha nincs senki aki besegítsen.



márc. 7. 11:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
#30 nekem megy köszi, de nem az volt a kérdése, ki hogy êli az életét gyerekkel, meg hány emberre kell mosnia. Nekem is van gyerek, na és?
márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy ki, hogy éli gyerekkel, hanem, hogy mostani helyzetében a legkönnyebb, ettől nem lehet egyszerűbb...
márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

#32 nem fogod fel, hogy nem mindenkinek ugyan az az egyszerű ez baj??

Az érdekli, hogy ossza be az idejét, ez nagyon sok embernek nem megy ám, ezért nehéznek tűnhet az élete.

Leírtam már erre vonatkozóan a válaszomat neki.

márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
76%
Erre viszont 27es kérdése jogos, részletek nélkül nem tudunk konkrét tippet adni.
márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nekem eü illetve mentális problémáim vannak azért nehéz. A jótanácsokat köszönöm.
márc. 10. 11:07
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként ugyan ezt csinálom. 3 műszakos munka a hétvége szabad. Főzés, mosás, takarítás, családiház + kert + szőlő ültetvény + virágoskert.


Munka után egyből vásárlás és otthon főzés + mosás. Szombat délelőtt takarítás, délután a kertben vagyok. Vasárnap pihenés, kirándulás. Vagy Szombaton pihenek és vasárnap vagyok otthon. Ez mellett unatkozom itthon, ezért járok el kirándulgatni.

márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!