Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem azok? A...

Tényleg nem azok? A szuperérzékenyeket gyakran sértődékenyeknek állítják be, akik mellett lehetetlen létezni, mert mindenki retteg, hogy éppen milyen reakciót váltanak ki belőlük. fontos tisztázni, hogy ez nem sértődékenység, hanem

Figyelt kérdés

márc. 18. 20:18
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nem azért, mert autista vagy, vagy szerinted minden szuperérzékeny ember autista. ?
márc. 18. 20:54
 12/36 anonim ***** válasza:
11# Szerintem nagy átfedés van a kettő között. Emellett az autisták rémesen rosszak kommunikációban, nem értik a szociális, verbális jeleket, szó szerint értelmeznek mindent, nem értik az iróniát.
márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Akkor jó ember vagy ha, szándékosan kizárod az életedből az ilyen embereket, és tényleg bunkó vagy és egyben érzelemmentes is, kíváncsi lennék ha lenne ilyen a környezetedben vagy lesz, akkor is így állna a szád? és ha csinálna valamit magával biztos , 💩 úgy tennél, mintha megérdemelte, volna mondanád minek tett ezt magával
márc. 18. 21:08
 14/36 anonim ***** válasza:
13# Szerintem ezt nem nekem címezted... Hogy utálnám őket, ha én is az vagyok?
márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Mármint én mondtam?
márc. 18. 21:18
 16/36 anonim ***** válasza:
81%

Mivel nem akarja megoldani a problémat, ami ezt okozza, igen, az én környezetemben sincs helye ilyen embernek. Neked van ezzel dolgod, a környezetnek nincs. Nem kell nekik elfogadni a dühödet, nem kell nekik tojáshéjakon lépkedni, hogy mit mondhatnak, mikor robbansz.

Nagyon nagy gáz van veled.

De úgysem érted sajnos, pedig láthatod, hogy senki nem ért veled egyet. Senkinek nem kötelessége a másikat tűrni. Neked kell olyan környezetbe menni, ahol elfogadják, vagy ugyanilyenek vannak. Ja, hogy nem akarják elfogadni sehol? Na, akkor kivel is van gond?

márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Nem tartom magamat szuperérzékenynek és gáznak sem de, szerintem nem értetted meg amit írtam.
márc. 18. 21:24
 18/36 anonim ***** válasza:
76%

Lehet. Akkor magyarázd el.

Mert szerinted a szuperérzékenység áldás.

Nem kevered esetleg valamivel, ha te nem vagy ilyen?

Példát írnál? Ki mit mond, és te mit reagálsz?

márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk hadd ne a másik hibája legyen már, hogyha csinál magával valamit, vagy ha fenyegetőzik vele! Kicsit fordítva ülsz a lovon, nem?
márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Részben az ő hibája, de ha még nem tapasztaltad meg, hogy írhatsz ilyet? szerintem szereted megbántani az embereket, de hidd el, ha nem kicsit, akkor nagyon fájhat, akkor is így gondolnád? azért írtam,azt, hogy ez részben az ő hibája, mert nem szabad megbántani az embereket, legalábbis nem ennyire , akit szeretsz, főleg a családot azt legalábbis nem bántod meg ennyire.
márc. 18. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!