Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a képről?...

Mit gondoltok erről a képről? Csak én látom azt, hogy manapság tényleg az idiótáknak áll a világ akik csak egyvalamihez nagyon értenek de azt nagyon megfizetik?

Figyelt kérdés

[link]


Ott vannak az autista programozók, a nyomi matematikusok. Belebu**lnak a számítógépbe amúgy az élet alapvető dolgaival nincsenek tisztában és ezért jön jól nekik ez a sok okoseszköz amelyek lassan azt is megmutatják, hogyan vegyenek levegőt. De a vadkapitalistáknak csak a programozás/informatika a fontos így hiába más téren idióták, gazdagok lesznek. De egy égőt nem tudnának kicserélni vagy egy ebéd után elmosogatni, mert mindent a ketyerék csinálnak.



márc. 24. 20:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
13%
Amúgy köszi a lepontozást. Fáj az igazság? Akit ismertem programozókat és tényleg jók voltak a munkájukban, azoknak általában mindnek volt valami pszichés baja. Akit meg nem ismertem csak kicsit beszélgettem velük háát.. mind ilyen furcsa ember. Nem voltak életrevalók, amik alapvető készségek lennének az életben az nem ment, ha holnap lekapcsolnák az internetet és nem lenne gép ezek az emberek azt se tudnák, hogy kell megsütni egy rántottát. Ami szerintem nem normális egy amúgy felnőtt ember esetében. És nem ezek nem “autista” emberek, szimplán csak a gép előtt szocializálódtak. Amúgy nem mondanám, hogy nekik áll a világ úgy, ahogy a kérdező mondja. Kereshet valaki jól, ha utána rendszeresen kifolyik a pénz a keze-közül és annyira bele van nőve ebbe az online világba, hogy összemosódik neki a valósággal…
márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pontoztalak le 21-es, de úgy gondolom, általánosítasz. Azt írtad ott, hogy 2 informatikust ismertél közelebbről, akik mentálisan nem voltak okék szerinted.

Ez olyan kb, mint hogy nekem volt két biológia tanàrom életemben, mindketten mentálisan sérültek, tehát akkor ez alapján az az igazság, hogy minden biosz tanár kettyós. Érted, mire gondolok?

márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hogy meg tud e sütni egy rántottát vagy nem csak azokat akiket mások lenézése motiválja.
márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!