Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek kimaradt a...

Ha valakinek kimaradt a gyerekkora és erre huszon/harmincévesen döbben rá, akkor ezt még be lehet pótolni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehet normális felnőtt abból, akinek a gyerekkora egy nagy nulla volt?

márc. 24. 22:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Lécci mondjátok, hogy igen..
márc. 24. 22:20
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

Max a leendő gyerekeddel pótold be.

Vagy mire gondolsz pontosan, szeretnél huszonévesen kisautót tologatni, lányok haját húzni, vagy comodor 64-en játszani?

márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7%

Én sem értem miről beszélsz kérdező, mit értesz bepótolás alatt?

Nyilván amiket a 2es írt azokat nem fogod bepótolni, de pl a szocializációt meg lehet. Csak nehezebb lesz mint gyerekként, de ha szorgalmas vagy menni fog.

márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Be tudod potolni. En is be tudtam.
márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Persze hogy be tudod a valódi eletkoroddal pedig nem kell foglalkozni

Éld úgy az életed ahány évesnek érzed magad

Legjobb dolog fejben örök fiatalnak lenni

márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Csak ahhoz le kéne magamban rombolni a gátlásokat, mert egy szorongó roncs vagyok..
márc. 24. 22:27
 7/20 A kérdező kommentje:
Én csak szeretnék sokat nevetni, játszani, persze normál életvitel mellett..
márc. 24. 22:29
 8/20 A kérdező kommentje:
Valahogy azt érzem sosem tudtam felszabadult gyerek lenni. Mindig is szorongtam, önbizalomhiány, aztán családi gondok is bekavartak.. Mintha valami mindig megakadályozta volna, hogy úgy igazán boldog, felszabadult legyek..
márc. 24. 22:33
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem voltam sem kiemelkedő tanuló, sem népszerű, szociális diák.. Elkallódtam. Ha találkoznék gyerekkori önmagammal leszidnám, lekiabálnám a fejét és jól megrángatnám, hogy milyen szerencsétlenség volt..
márc. 24. 22:37
 10/20 anonim válasza:
66%

Idén töltöm a 20.évemet. Hasonló cipőben vagyok. Nem vagyok szociális személy, nincsenek barátaim. Sőt, bulizni sem voltam és nem éltem ki magam cseppet sem.

Őszintén? Nem félek. Nagyon sok dolgot összeraktam fejben.

Májusban érettségizek, miután ezzel végeztem tovább akarok tanulni, szobába venni edzős cuccokat és keményen edzeni.

Egy minőségi életet akarok felépíteni, mellette időnként azért szórakozni is lehet. Az edzés és tanulás mellett hobbikat is akarok (természetfotózás,videoszerkesztés,quad,könyvek és társai). Aztán emiatt is, súlyos kiadásaim lesznek, személyautóval együtt jó pár millió:))

Nem voltam világbajnok sosem semmiben, nem is tanultam soha semmit. De úgy érzem, érettségi után én ezt véghez tudom vinni.


Még mindig úgy érzem, hogy ha az embernek nincs gyereke, de azért belefér egy szeretői kapcsolat.. bőven el lehet menni szórakozni:)

márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!