Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek kimaradt a...

Ha valakinek kimaradt a gyerekkora és erre huszon/harmincévesen döbben rá, akkor ezt még be lehet pótolni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehet normális felnőtt abból, akinek a gyerekkora egy nagy nulla volt?

márc. 24. 22:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Szépen is néznék ki nyuszimotoron meg a homokozóban. 30 évesen már beáll a személyiség, nem tudsz gyerek lenni. De akárki képtelen 8 éveské t gondolkodni még 20 évesen se.
márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11# Aki nem tud úgy örülni, mint egy gyerek, nem tud úgy nevetni, mint egy gyerek, vagy nem tud olyan felszabadult lenni, mint egy gyerek, abban legbelül meghalt valami... Miért ne playstationözhetne egy 70 éves bácsika, vagy mehetne rock koncertre egy 80 éves nagyi? Miért ne mehetne játszótérre egy felnőtt? Ezek valami íratlan szabályok?
márc. 25. 09:25
 13/20 anonim ***** válasza:

"Miért ne playstationözhetne egy 70 éves bácsika, vagy mehetne rock koncertre egy 80 éves nagyi?"

Ps ok, de a koncert k***a gáz.

Nekem volt gyerekkorom, de én is imádom minden pillanatát annak, amikor a gyerekeimmel sétálok, stb, és én is játszhatok velük.

Tegnap pl fel-le ugráltunk a parkolásgátló kockákra.

Egyedül nem tehetem meg :D

Milyen király a kirakó, a homokozó, stb.

Szóval szerintem keress egy ismerős családot, ahol gyerek van.

márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
"Lécci" --> ezzel a szóval már el is kezdted bepótolni. 😂
márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon menő egy idős néni/bácsi egy koncerten. Nekem példaértékű, hogy lehet így is tölteni az időskort, nem csak a tv előtt nézve valami szappanoperát vagy jajgatni otthon, hogy miért nincs dédunoka.
márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
#13 A koncert gáz, de a játszótér nem. Az full normális, koncertre nehogy menjen az idős ember... 😂😆
márc. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16# Miért ne?
márc. 28. 08:38
 18/20 anonim válasza:
#16 vagyok. Az egy irónia arra, amit a 13-mas írt. :"D
márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#16, látom az értő olvasás nem megy.
márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
#19 Akkor sem tudom megérteni, miért lenne a koncert gáz. Szerintem az pont a minimum lenne, nem hogy gáznak számítson idős korban.
ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!