Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, ti mit tennétek,...

Lányok, nők, ti mit tennétek, ha idegen nő kérne tőletek tampont vagy betétet?

Figyelt kérdés

Ugye osztálytársnak, barátnőnek, kolléganőnek, stb. evidens, hogy adtok. De mi van olyankor, ha olyan kérne tőletek betétet, vagy tampont, hogy tudtok-e neki adni, akit nem ismertek? Pl. bevásárló központ mosdójában, vagy egyetemen, stb.

Ilyenkor idegennek is adnátok? Vagy neki nem?

Megesett már esetleg, hogy olyan próbált kérni, akit nem ismertetek? Adtatok neki?



márc. 26. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Bárkinek adnék ha van nálam. Még nem kért tőlem idegen ilyet de adnék.
márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Adnék persze.
márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Metionin ***** válasza:
79%
Még nem történt meg de adnék.
márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Még nem történt meg velem sem, de adnék.
márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Még nem történt ilyen. De ha lenne nálam, akkor adnék. Viszont amilyen az én szerencsém pont nem lenne, aztán egy hétig enne engem a fene, hogy nem tudtam neki adni, mit gondol most rólam.
márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Adnék, persze, ahogy mondjuk papírzsepit is.

Miért ne adnék?

Anyagilag szinte 0 forintos tétel, onnantól meg pusztán kedvesség, segítőkészség, alig több, mint megmondani az időt annak, aki kérdezi :)

márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Persze, miért ne adnék? Már történt is ilyen, az egyetem mosdójában kért tőlem betétet egy olyan lány, akit sosem láttam. Eszembe sem jutott, hogy ne adjak, főleg, hogy én is kerültem már olyan helyzetbe, amikor nem volt nálam , és nem is volt kitől kérnem. Az egyik legkellemetlenebb érzés ez egy nőnek.
márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy adnék. Bár kicsit paráznék, hogy kinevet, mert csak betét van nálam, tampon nincs.
márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Bárkinek adok, ha van nálam. Szerintem nők között egy kimondatlan dolog, hogy mindannyian tudjuk, mennyire kellemetlen, amikor nincs nálunk betét/tampon, amikor kéne, ezért ha tudunk teszünk ellene azzal, hogy segítünk egy nőtársunkon.

Ugyanígy, papírzsebkendőt is adok bárkinek, hogy mást ne írjak.

márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem már kértek és adtam. Nincs ebben semmi különös.
márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!