Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, ti mit tennétek,...

Lányok, nők, ti mit tennétek, ha idegen nő kérne tőletek tampont vagy betétet?

Figyelt kérdés

Ugye osztálytársnak, barátnőnek, kolléganőnek, stb. evidens, hogy adtok. De mi van olyankor, ha olyan kérne tőletek betétet, vagy tampont, hogy tudtok-e neki adni, akit nem ismertek? Pl. bevásárló központ mosdójában, vagy egyetemen, stb.

Ilyenkor idegennek is adnátok? Vagy neki nem?

Megesett már esetleg, hogy olyan próbált kérni, akit nem ismertetek? Adtatok neki?



márc. 26. 16:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha lenne nálam, adnék szívesen.
márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
79%
tőlem is kértek már, természetesen adtam Betétet!
márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha van nálam, természetesen adnék ismeretlennek is. Amúgy sem egy nagy összeg, 50 Ft mondjuk, neki meg nagy segítség.

Szerintem teljesen ismeretlen még nem kért tőlem sose, most nem rémlik ilyen eset, de olyan egyszer igen, akinek a nevét se tudtam, csak látásból volt ismerős, mert egy suliba jártunk. Mondjuk tampont kért, nálam meg csak betét volt, de örült annak is.

márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Fordult már elő és adtam neki, plusz tartalékot is, hogy kibírja nap végére.
márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
Adnék.
márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
Adnek, es nem tartanam cikinek. Elegge logikus, hogy van az a helyzet. Szerinted veres ruhaban kene a Rossmanig mennie?
márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha van nálam, akkor igen. Ha nincs és másnál.sincs a környezetünkben még a boltba is kimennék neki venni.

Szerintem alap dolog hogy a nők között legyen ilyénféle összetartás.

márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%
Tőlem is kértek már, azt hiszem, pont egyetemen, és adtam is. Mindig van nálam plusz pár darab, úgyhogy alap, hogy adok másnak.
márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
Bárkinek adnék, idegennek is. (El tudom képzelni, milyen gondban van.)
márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
Úgy tűnik valakinek nem tetszik, hogy a lányok önzetlenek egymással, mert mindenkit lepontoz? Vajon ki lehet ilyen aberrált?
márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!