Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, ti mit tennétek,...

Lányok, nők, ti mit tennétek, ha idegen nő kérne tőletek tampont vagy betétet?

Figyelt kérdés

Ugye osztálytársnak, barátnőnek, kolléganőnek, stb. evidens, hogy adtok. De mi van olyankor, ha olyan kérne tőletek betétet, vagy tampont, hogy tudtok-e neki adni, akit nem ismertek? Pl. bevásárló központ mosdójában, vagy egyetemen, stb.

Ilyenkor idegennek is adnátok? Vagy neki nem?

Megesett már esetleg, hogy olyan próbált kérni, akit nem ismertetek? Adtatok neki?



márc. 26. 16:17
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
76%

Én is adok ha kérnek!

21l

márc. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
81%
Adnék, ha lenne nálam, mert tudom, hogy milyen kínos tud lenni. Nekem is volt olyan, hogy egyszer több, mint 1 héttel hamarabb megjött karácsonykor, mikor minden zárva volt. Végül nagy nehezen vettem valahol tampont, de kellemetlen volt. Nyilván nem jó kedvében kéri, aki kér ilyet egy idegentől.
márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!