Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől rossz ember lennék?

Ettől rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

Rámírt instán egy srác egy közös hobbi révén. Beszéltünk kicsit és azonnal gyanítható volt, hogy nincsenek barátai, mert ha 5 percig nem válaszoltam, akkor újabb és újabb üzeneteket írt. Emiatt egyébként azonnal az általános mappába raktam, hogy ne kapjak értesítéseket.

Normális voltam vele, segítettem neki, amiben kért, adtam tanácsokat is, aztán elkezdett egyre több személyes dolgot megosztani, ami már elég erősen azt az érzést keltette bennem, hogy lépni kéne, mert bajos a srác.

Aztán egy hétig nem írt, én pedig úgy éreztem, hogy itt a lehetőség, ezért amikor újra keresett, nem írtam neki vissza, de nem is néztem meg, hogy miket írt. Picit gonosznak érzem magam, amiért így oldottam meg a helyzetet, de már a legelején sem volt jó vele beszélgetni, ez az érzés pedig csak fokozódott...

Szerintetek jobb lenne felkeresni, hogy tisztázzam a helyzetet?



ápr. 13. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szóból többen értenek. Ha csak úgy eltűnsz és bizonytalanságban tartod (úgy várakozik a reagálásodra, hogy eszedben sincs megtenni), nem mindenki kapcsol vagy érti ennek a szándékát. Ezek szerint nem vagytok személyes kapcsolatban és nem tud kérdőre vonni ha többet nem szólsz hozzá. Ennyi erővel egy határt is lehetett volna húzni, lezárni a beszélgetést és elköszönni, vagy nemet mondani a további megkeresésre, és ugyanúgy nem fogja személyesen számon kérni (ha ettől tartanál).
ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha már így alakult,akkor ne keresd te is.

Ebből biztos érteni fogja

ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy, vagy lány?
ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!