Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem lépnek ki egy kapcsol...

Akik nem lépnek ki egy kapcsolatból, ami saját elmondásuk szerint nem jó, nem ad nekik örömet, miért nem?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 05:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert nincs hozzá önbizalmuk. Az alapja kb. mindennek.
ápr. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Egyetértek. És az az igazi királyság, ha valaki bele se lép egy olyan kapcsolatba, egyszerűen az önismerete, önbecsülése folytán jól választ. Én mondjuk még nem láttam ilyen embert, de biztos van ilyen.
ápr. 16. 05:49
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Ha minden közös,számlák,étkezés,házimunka,lakásfenntartás-és mindez egy olyan lakásban amit ketten használnak,abból nem könnyű kilépni.Ez nem olyan dolog,hogy a hasamra ütök eldobok mindent és továbblépek.Persze,ha keresel min 500 ezret havonta,akkor albérlet szóba jöhet,ha nem,akkor elviseled a másikat,mert valahol kell lakni.
ápr. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nézd meg a házasságokat, ahol az egyik fél kék-lilára van verve és inkább elhallgatja.
ápr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3: az kin múlik, hogy keresel-e ötszázezezret havonta, nem rajtad?

4: ezzel nem mondtál semmit. Miért marad benne, miért hallgatja el?

ápr. 16. 06:31
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

4es vagyok, sokat is mondtam kérdező. Benne marad, mert


1. egykor valamiért beleszeretett, egykor bebizonyította, hogy jó ember ezt a hangulatváltozást meg annak tudja be hogy nehéz időzsakon megy át.

2. akitől van már 1-2 gyereked az már lelkileg közelebb van hozzád nem vágod ki az utcára csak úgy.

3. van aki még saját magát is hibáztatja, hogy a házasság tette ilyenné a párját.

ápr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem,nem rajtam múlik mennyit keresek.

Ez az emberek nagy részénél így van.

Persze vannak igények,vágyak,meg van a realitás.

Nem mindenki teheti meg hogy saját vállalkozása legyen,ahol nincs főnöke.

ápr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

De. Mindenki megteheti

Én sem értem a kommentjeidet, mert nem érvek, csak fejben épített gondolatok, ahogy gondolom a te környezeted formált.

A valóság, hogy bárki lehet vállalkozó és bárki kiléphet bármilyen rossz kapcsolatból, bármikor.

Pont te nem érted mi a realitás.

ápr. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy hiába mondom, hogy pontosan ezek miatt a kognitív gondolati torzítások miatt vagyunk mi magyarok ilyen mínusz egyedik szinten. Úgysem értenéd ezt sem.
ápr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik a realitás mindenkinek mást jelent.

Ha olyan könnyű volna továbblépni,új életet kezdeni,sokan megtennék.

Nem magamról beszélek,tartózkodom attól hogy közösködjek bárkivel.

ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!