Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem lépnek ki egy kapcsol...

Akik nem lépnek ki egy kapcsolatból, ami saját elmondásuk szerint nem jó, nem ad nekik örömet, miért nem?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 05:23
1 2 3
 21/22 Metionin ***** válasza:
Általában összeköti őket a hitel vagy az illető nem tudna hová menni ha különválnak. Főleg ha van gyerek meg csok.
ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, aki szeret kilépni az ilyen helyzetekből . Tudod mennyi beszólást kaptam a környezetemtől? Hogy lesz így gyereked/ férjed ? Egyik kapcsolat sem jó, el kell viselni a másikat , egyedül fogsz meghalni stb. Én egy olyan kapcsolatból léptem ki, ahol én nem éreztem hogy ezt egy életen át tudnám csinálni . Nem vert vagy ilyesmi. Most egyedül vagyok, nem tudom hogy oldom meg a dolgokat egyedül . Ez sokak számára ijesztő és jobb unatkozni egy lapos kapcsolatban egy társsal, mint magányosan tolteni az estéket . Viszont szembe köptem volna magam at ha így elek én is …
ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!