Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek,hogy és mivel sikerül...

Kinek,hogy és mivel sikerül az elengedés?Az élet bármely területéről is legyen szó?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 05:29
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Belső izomzattal.
ápr. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Én pl. egy szakításon úgy tudtam túljutni, hogy minden napra programot szerveztem magamnak,egy perc üres járatot sem hagytam, mindog lefoglaltam magam valamivel, nekem ez segített, hamar túljutottam rajta.
ápr. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer valakit el kellett engednem akit szerettem. Ma már örülök ennek, hiszen mindkettőnknek jobb így. Nekem az idő és a távollét tőle segített. Szép emlék maradt.
ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Úgy hogy elkerülöm azokat az embereket akik az elengedés szót használják lelki folyamatokra, mert tudom hogy spiri agymosott birkák.
ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy egyszerű döntés. Egyszerűen csak el kell hinni, hogy képes vagy rá.
ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen az idő segített. Mit tehetne az ember, ha valami elmúlt, akkor elmúlt. Felesleges kapálózni.
ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy olyan dolgot, amiről már eleve tudom, hogy limitált ideig tart (pl. iskola, tanfolyam), könnyen elengedek, mert már eleve tudom, hogy nem tart örökké, és úgy készülök.


Ha párkapcsolatban hagynak el úgy, hogy én szerettem a másikat, akkor engem ezen csak az segít, ha valaki mást újra tudok szeretni. (Nem szoktam magamban megideologizálni, miért is nem volt jó, ami nekem jó volt, mert tudom, hogy nem igaz.)


Ha egy barátság szakad meg, akivel jól éreztem magam, akkor megpróbálok a többi barátomra támaszkodni, akik mégis velem vannak, és arra gondolok, hogy valószínűleg neki azért olyan fontos nem voltam, szóval kár erőltetni, ha nem kölcsönös.

ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Türelemmel.

Bizalommal.

Bizalommal elsősorban magad felé, aztán nyitni az élet más dolgaira vagy más emberek felé.

ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
úgy felejtettem el,h elkvadul pasizni-segített a kutyaharapást szőrivel:)-,barátot már nehezebbevmilyen szinten,mert óriásit csalódtam2nagrégi barinőmben is.az segített,h elég hamar rájöttem,h sokkal boldogabb vagyok nélkülük,de előtte az is jól esett h jóóóól beolvastam nekik+a tudat,h tudom,h nekik viszont baromira hiányzom,mert nem tudnak már kihasználni!Alapvetően sokkal jobbegyedül és a4cicámmal,mint bárki mása világon:imádok egyedül utazni,de bulizni is,és ezt szerintem nagyon kevesen merik bevállalni,mondván az ember társas lény,de vannak kivételek.Az az igazság,h engem minden ember untat és idegesít egy idő után-egyre hamarabb!:)
ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ki kell beszélned magadbol.Fontos hogy magadban helyre tedd a dolgokat,hogy magadban is beszélj hangosan,ott ahol senki sem hall,mondjuk kint a természetben.Könnyebben felfogod a történteket ha szavakba öntöd az érzéseidet .Nekem ez jött be,plusz sok Csernus doki videot nézek.
ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!