Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan van bűntudatom?

Jogosan van bűntudatom?

Figyelt kérdés

Segédápoló vagyok, és nekem kell vacsorát oszatni. Egyik földszinti beteg nem kérte ezért oda adtam a szoba társának. Amikor fel értem a nővérhez akkor szóltak fel csak kéri.

Nekem szegezték a kérdést hogy hol van a vacsi,be teted a többi közé?(egy joghurt, kenyér, mini Margarin) azonnal rá vágtam hogy igen.

Most meg szarul érzem magam mert a másik kolléga szerintem tudja hogy kamuztam. De féltem hogy le szidnak mert mostanában nagyon bunkók velem.


ápr. 18. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha a kollégáknak, hazudozól hazudsz, akkor nem nagy karriert fogsz befutni az adott munkahelyen. Egyébként sem szabadna hazudni senkinek.
ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha a szobatársnak adtad akinek szinten adni kellett volna, akkor többlet van a kocsin. Nem?

Miert nem vittél neki akkor?

Ha van 10 beteg az emeleten de 9nek adsz kaját. Marad 1 plusz.amit ki lehetne vinni.

ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A szamodra etikus megoldas volt odaadni az ehezonek.

Azert hazudtal a kollegananak mert konfliktuskerulo vagy mindenaron. Szemelyisegedbol adodik.

Ha nem lenne buntudstod ,narc lennel.

ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A bácsi mondta nagyon szereti és éhes, és engem nagyon csúnyán le basztak volna. De mondom nem tudja meg senki. Amúgy volt plusz adag nem maradt éhen senki. Ami marad azt meg el teszik a nővérek.
ápr. 18. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Dohányosoknak szokták tanácsolni, hogy szokjon le mert tüdőrákos lehet.

Hazudozóknak meg lehet mondani, szokjon le a hazudozásról, mert tönkreteszi az emberi kapcsolatait.

ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert a bácsinak meg nem kellett adni?

Me ez már hogy korházi szobában egyiknek jár vacsora a másiknak meg nem 4?

ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondom, az egyik beteg nem kérte így a szobatársának adtam oda azt a yoghurtot amit ő nem kért. Neki is járt vacsora csak mondta hogy nagyon szereti és éhes még de a család később tud joni (hozni neki gondolom valami enni valót)
ápr. 19. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond.. Hazudozzál csak nyugodtan, az mindig célravezető! A kollégák is jobban megfognak becsülni, hogy milyen megbízható, szavahihető ember vagy!
ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos be pánikoltam, mert egy ilyenért le ennék a fejem. Persze egészen biztos vagyok hogy ti sohe nem hazudtatok senkinek,semmit. Amúgy meg nem szoktam hazudni ezért is érzem rosszul magam... 🤦‍♀️

Hirtelen pánikoltam, de sajnos megtörtént. Jó hogy itt mindenki tökéletes! Köszönöm szépen!

ápr. 20. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!