Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sajnos úgy alakultak a dolgok...

Sajnos úgy alakultak a dolgok hogy gyanúsítotti kihallgatásra idéztek be! nem akarom szépíteni a dolgot loptam!!! szerintetek mire számíthatok?!

Figyelt kérdés
röviden auchan önkiszolgáló kassza..azt hittem nem fogtak meg de ezek szerint mégis! nem bűnbocsánatot szeretnék kérni de piszkosul félek hogy elvisznek a három gyerekektől😞

ápr. 19. 08:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen értékben loptál, van-e már valami a rovásodon stb..

Bebörtönözni nem fognak érte, de ez előbb is eszedbe juthatott volna, főleg ha 3 gyerek vár..

Ha szerencséd van megúszod egy kis büntivel és/vagy közmunkával

ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes legyél a nyomozóval, vállald amit tettél, ne próbálj kibújni a gyerekek mögé bújva, ne hazudj-egyenes legyél.Még ha félsz akkor is.. Ha nem volt soha semmid, max. akkor pénzbüntetés, vagy felfüggesztett, ha az érték olyan.
ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent azonnal beismersz, megkönnyíted a helyzetedet. Plusz ha büntetlen előéletű vagy, nem is zárnak be lopás miatt. Viszont másfajta büntetésre számíthatsz. Felfüggesztett, pénzbüntetés, kényszermunka stb.
ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

szarházi voltam! összeget nem tudnék mondani de nem éri el a 200000 ft-ot! iszonyat nagy pára van bennem! elég sok mindent olvastam! nyilvan ha azt írom hogy sajnálom sem tudom már vissza csinalni és őszintén megmondva nem is tudnám megmondani hogy miért tettem amit tettem!

nem nincs semmim! sosem csináltam ezt azelőtt!

az igaz hogy többször apró dolgokról van szo..olyan 5-10 alkalom talán és nem eszveszelytően horribilis összegekről van szo hanem inkább egybe számolva lehet hogy magas! nem tudom sajnos pontosan!

ápr. 19. 08:17
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem kényszermunkát, hanem közmunkát akartam írni :D
ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor sose csináltál még ilyet vagy 5-10 alkalom?
ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

most januárban álltam neki..összesen kb 5-10 alkalom! nem húztam le minden termeket!! tudom hogy tényleg szar emberek módjára viselkedtem es tényleg nem tudnám

meg indokolni hogy miért tettem..

igazad van hogy a 3 gyerekemre kellett volna gondolnom!!

és én tényleg őszintén meg is bántam.es ezt nem csak azért írom mert félek hanem mert tényleg komolyan is gondolom!

azt nem tudom

indoknak mondani hogy mert annyira rá voltam kenyszerülve mert az hazugság lenne!!! 😞

piszkosul félek hogy börtönbe kerülök amit alapjában véve tisztában vagyok vele hogy meg érdemelnék,de per pill ott tartok hogy inkább öngyilkos leszek mint sem ilyen formában legyek el szakítva a gyerekektől csak azért hogy nekik ne kelljen szégyellniük anyu hülyeséget!!

ápr. 19. 08:24
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Na na na na. Az öngyilkosság szerinted megoldás? Akkor mi lesz a gyerekekkel?

Ennyi miatt nem kerülsz börtönbe, viszont lehet, hogy érdemes lenne egy pszichiátert felkeresni. Sok embernek van ám bolti szarka korszaka, akkor is ha nem rászoruló. Lelki oka is lehet

ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

nem tisztában vagyok vele hogy ez sem megoldás 😞 de nem akartam én ezt így😞 nem tudom mit gondoltam nyilvan mindekit utolér a sors talán azt akartam kísérteni vagy nem tudom😞😞

de az biztos hogy inkább a halál mint hogy igy le szégyenítsem őket😞kis faluban lakunk és tudod ez úgy van itthon fingok egyet a falu végén már bekakiltam..😞

tudom hogy el csesztem és ha vissza fordithatnám az időt nem is csinálnám..nyilvánvalóan nincs mentség a tettemre!!!

és szándékomban áll a kárt is megfizetni!!! de már előre olyan gyomor idegem van!!!

nekem a gyerekeim a legfontosabbak a világon!!!😞😞😞

ápr. 19. 08:33
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy kihallgatás lesz. Én is voltam már gyanúsítotti kihallgatáson fiatalabb koromban, a diákigazolványomra vettem ervényesítő matricát, és mint kiderült, ez okirathamisításnak számít.

Szóval legyél együttműködő, azt értékelik, ha nem beszélsz mellé, szépen elmondasz mindent a legjobb tudásod szerint. Lesz majd fénykép és ujjlenyomat készítés is.

Itt még nem lesz semmi büntetés, ez még a nyomozási szakasz, ha lesz is valami, akkor majd csak később. De a folyamatot is meg lehet kérdezni a rendőrtől.

ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!