Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális a kövér nők imádata?

Normális a kövér nők imádata?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztalom,hogy a homoszexualitást jobban elfogadják Magyarországon,mint azt,ha egy férfi szereti a nagyon kövér nőket.

Miért lehet ez? Miért gondolják sokan,hogy az a férfi,akinek erősen túlsúlyos párja van,az nem normális?



ápr. 29. 09:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
35%
Mo.-n rengeteg az elhízott ember mindkét nem esetében, tehát emiatt nagyobb az elfogadási kedv sokaknál.
ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

19-es:én nem foglalkoztam velük,de a páromra ráröfögtek,zsírdisznózták,persze hogy sírt miatta.Egész életében nagyon kövér volt,gyerekkora óta érték a bántások,természetes,hogy érzékeny volt.

20-as:elárulnád hol dolgozol?A godzillák gondolom nagyon nagy nők.....

ápr. 30. 12:01
 23/28 anonim ***** válasza:
#22 annyira mégsem bánthatta a dolog, ha nem fogyott le. Nekem régen a nagy orrom miatt szólogattak be, 1 millió volt a plasztika de 2 percig nem gondolkodtam rajta. Ő meg ingyen is le tudna fogyni, de inkább halálra zabálja magát. Ne mondja nekem senki, hogy ilyen ember mentálisan ép és nem depressziós vagy traumatizált vagy ilyesmi.
ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ő éppen nem "zabálta magát" halálra.Kevesebbet evett,mint én.Hormonzavaros volt,kisgyerek kora óta kórosan kövér.18 évesen már 130 kg volt a súlya.Felnőttként 190-200 kg között mozgott.Sok mindent kipróbált,de a gyógyszerektől inkább romlott az egészségi állapota.Tény,hogy egy idő után beletörődött a súlyába.
ápr. 30. 12:37
 25/28 anonim ***** válasza:
Kamu. Nincs az a hormonális betegség, amivel alapállapotban 200 kg valaki. Néztem régebben az Élet 250 kg felett pár részét és érdekes abban sem volt egy olyan szereplő sem, aki csak salátán élt volna mégis a hormonoktól víziló súlyúra hízott volna🤣Mind egy négyfős család napi adagját tolta be csak ebédre.
ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Én is tudom,hogy sok nő azért kövér,mert sokat eszik.Volt ilyen párom is.

De az említett exem tényleg nem evett sokat.Természetesen nem kötelező elhinni.

ápr. 30. 13:35
 27/28 anonim ***** válasza:
Barátnőm 110 kg, és nem is túl magas. Én magas vékony vagyok. Senkinek semmi baja nincs velünk, sőt, meglepően semlegesen kezeli mindenki. Vannak 50 kg-os barátnői is, családban sem szólogatnak be, még a haverok sem, akiktől anlegjobban féltem.
máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Már mióta olvassuk ezt a 192 kilós exet itt...

Ideje továbblépned fatfan. Erről az oldalról is🤣

máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!