Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azoknak az embereknek akik...

Azoknak az embereknek akik lenémított telefonnal alszanak, tényleg nem számít semmi az életben?

Figyelt kérdés

máj. 1. 11:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
A rokonaim 90%-a nem is tudja a telefonszámomat. Ha valami vészhelyzet történik, akkor pedig amúgy is a mentőket kell hívni vagy a rendőrséget vagy a tűzoltókat, nem engem. Én mégis mi a szart tudnék csinálni, ha éppen ég a háza? Küldjem a pozitív energiát? XD
máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Na kit akartál már felvetni éjnek idején kérdező? Mesélj!
máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
45%
*felverni
máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Egyszerűen aludni akarok, nem pedig a telefon jelzéseit hallgatni.


Ha valaki bajban van, hívja a 112-t. Ha engem kell feltétlenül személyesen elérni, majd a rendőrök kopognak. Minden más megoldható reggel ugyanúgy.

máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
61%

Nekem napközben is rezgőn van a telefonom, éjjel pedig még a Wi-Fi is ki van rajta kapcsolva. Ettől még nem jelenti azt, hogy nincs számomra fontos ember az életemben, csupán azt, hogy amikor alszom, akkor valóban pihenni szeretnék.

Nagyon sok az olyan ember, aki elvárja, hogy elérhető legyek csak, mert nálam van a telefonom. Az nem érdekli őket, hogy amúgy órám van, dolgozom, konferencián vagyok, vagy hasonló.. legalább éjjel hadd legyen kis nyugtom. Ha baleset, egyéb nagyobb volumenű gond van, amúgy sem engem kell először hívni, hanem a mentőt, tűzoltót, rendőrt.

máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14%
Ha konkrét személy/személyekkel van problémád e téren, akkot őket lenne érdemes erről megkérdezni, nem általánosa. Viszont egy kicsit igazad van a kérdésed kapcsán.
máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
59%
Az alvás szent dolog. Semmi és senki nem tud érdekelni ilyenkor, ezért nálam ki is van kapcsolva.
máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Rezgőre van állítva az éjjeliszekrényen, simán felébredek rá.
máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
47%

Húha.

Én este 10-kor kikapcsolom a telóm, hogy nyugodtan aludhassak...

Komolyan, mindig elérhetőnek kellene lennem,amikor 6-kor már kelek, és zaklasson valaki pl éjfélben?

máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
69%

"Családtag balesetezik, idős rokon elesik és nem tud felállni"


Ez esetben hívja a mentőket/tűzoltókat és ne engemet.

máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!