Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azoknak az embereknek akik...

Azoknak az embereknek akik lenémított telefonnal alszanak, tényleg nem számít semmi az életben?

Figyelt kérdés

máj. 1. 11:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha fontos, úgyis visszahívnak, ha nem akkor meg mindegy. Aki pedig meghalt nem fog feltámadni csak mert előbb szerzek róla tudomást. Ha alszom, nyilván nem akarom hogy felébresszenek, főleg random ismeretlen számok akik csak eladni akarnak valamit vagy hasonló. + Nem vagyok se orvos, se kórház, hogy engem hívjanak ha valaki rosszul van.
máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
62%
Manipulatív kérdés megfogalmazás. Már előre eldontotted, mit gondolsz így valójában n is kérdés, csak hiszti. Gyerekes.
máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Metionin ***** válasza:
63%
Dehogynem, pl. az alvás. Ha baj történik amúgy is a segélyhívót kell hívni, valószínűleg többet tudnak segíteni mint én álmomból felverve akár 200 km-ről.
máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
48%
Barom. Amugy van vezetekes is, meg ha nem vagy tuzolto vagy intenzives apolo, nem te mented meg az eletet senkinek.
máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
57%
De az is lehet, hogy csak téged tiltottak le. 😉
máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
65%
Fejedre esett a helyesírási szótár és öcsi nem vette fel éjfélkor a telefont, hogy elpanaszold neki?
máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
38%
Én éjszakára mindig kussoltatom a mobilt, nincs az az Isten, hogy az alvásomba hagyjam, hogy belezavarjon bármi is. (Megjegyzem, anyám 83 éves, 150 km-re van, gyerekem pedig a világ másik felén lakik, 12 ezer km-re). Nem tudnék segíteni egyiknek sem, ha bajba került.
máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy elég bántalmazó dolog mástól elvárni, hogy folyton készenléti állapotban legyen, mert neked félelmeid vannak!


Ha ennyire fél valaki, költözzön otthonba, ott nem lesz egyedül.


Megjegyzem, ha annyira elesel, lehet a telót se tudod elérni, akkor mindegy.


Érdemes a szomszédokkal jóban lenni, pl gyorshívó között legyen az ő számuk elsőnek.

Pl, ahol sok nyugdíjas lakik ott gondolom, akik már nem járnak dolgozni, így este is elérhetőek, talán ők nem némítják le, mint a dolgozó ember, akinek aludnia kell 2 munkanap között!

máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
47%

Nekem a munkám miatt napközben is le van némítva a telefonom. Ha anyukám hív, akkor felveszem mert nem szokott feleslegesen hívni és azt látom az órámon. A férjemet szintén. Mindenki másnak ott a Viber és amint van időm, válaszolok.


Éjszaka "ne zavarj" üzemmódban van a telefonom és be van állítva 3 kivétel, akik elérnek. De szerencsére nálunk senki nem olyan retardált, hogy ne a mentőket hívná ha baj lenne...

máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
69%

Ha vészhelyzet van, akkor a 112-t kell hívni, nem engem, aki több száz kilométerre vagyok a legtöbb családtagomtól.

És ez most kegyetlenül fog hangzani, de az, hogy xy kórházba került, z balesetezett, ne adj' Isten valaki elhunyt... Miért jobb az, ha azonnal megtudom, és erre riadok fel hajnal háromkor, mintha legalább alszok egy jót, és csak reggel tudom meg? Tudom, ez leírva borzasztó önzőnek tűnik, de édesanyám pont így gondolta, mikor meghalt nagymamám, amúgy minden csip-csup szarral képes felhívni, de mivel éjfél körül történt, úgy volt vele, hogy nem ébreszt fel emiatt, mivel úgysem tudok se azonnal odamenni, se semmit csinálni igazából, hajnal ötkor leírta üzenetben.

Egyetlen esetben tudom elképzelni, hogy felhangosítom a telefonom éjszakára (nálam alapból mindig néma vagy rezgő): ha kamasz gyerekem bulizni menne. Mert vele, ha bármi történik, akár csak annyi, hogy lekési az utolsó vonatot, vagy beivott és érte kellene menni, akkor inkább engem hívjon, mint bárki mást. Minden más esetben viszont konkrétan semmi haszna annak, ha megtudsz valamit éjszaka. Csak az amerikai filmekben engednek be a balesetező barátodhoz az intenzívre.

máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!