Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki harminc...

Más is van, aki harminc évesen otthonülős, illetve nem igazán vannak barátai?

Figyelt kérdés

Harminc éves meleg srac vagyok. Egy éve van párom. Azóta ha nem kint vagyok külföldön, ahol dolgozom, akkor vele vagyok, vele programozok.


Nekem ő az első kapcsolatom. Korabban viszont én egy nagyon is ismerkedős valaki voltam, úgy hogy amúgy introvertált vagyok, de szeretem a pörgést. Mostanra a legtöbb ismerős lemorzsolódott, nem igazán izgatja őket, mi van velem. Többen ki is követtek. Ugyanakkor rájöttem, hogy ez az otthonülős életmód nekem nagyon is fekszik. Nem kell senkihez sem igazodnom, nem kell kötelezően részt vennem baráti találkozókon. Ugyanakkor sajnálom, hogy a sok száz ismerősöm közül kb 2-3, akit érdekli, hogy egyáltalán élek-e.



máj. 19. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még "csak" 28 vagyok (épp a napokban töltöm), de igen, én is ilyen vagyok, és nem önszántamból, hanem mert a kutyát nem érdekeltem soha, és belefáradtam a felesleges próbálkozásba. Se párom nincs, se túl sok barátom (inkább csak haverok, az is 1-2 akikkel szinte sose találkozom személyesen).
máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemtomfantom válasza:
100%

Hasonlóan vagyok én is, sok munka, távkapcsolat, nagyon sokszor eltérő munkarenddel. Könnyen szóba állok bárkivel, de van egy fajta emberiszonyom is, ennek ellenére mégis igényelem néha a társaságot. Így jobban belegondolva nekem is alig van haverom, barátom, ahol élek, ott a helyszínen nincs is.

Úristen, ezt így leírva, meg vissza olvasva de kellemetlen érzés fogott el.☹️

máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Ha neked ez az életmód tetszik, jól érzed magad, akkor tégy úgy. nem kell csak azért eljárnod otthonról, mert eddig eljártál, ha jól értelmezem, ismerkedni jártál el, mert nem volt párod. Na most már van, ergo miért járnál el ismerkedni? A barátokról meg annyi, hogy amelyik nem érdeklődik utánad, letojja hogy mi van veled, az menjen is a fenébe. Tartsd meg azt a párat akit tényleg érdekelsz, azokkal találkozz időnként, a többi meg mehet a levesbe.
máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Párom azt mondja mindig, hogy nem vagyok jóban magammal. Õ pl sosem találkozik senkivel, velem volt kb elõször bulizni. Azóta nem is voltunk bulizni.
máj. 19. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!