Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig mennétek el párkapcsola...

Meddig mennétek el párkapcsolat nyitottságának ellenőrzésében?

Figyelt kérdés
Ha gyanús lenne, hogy meg vagytok vezetve, mert nem történt bemutatás, sem más megerősítés, csak a férfi (az újabbik nő vagyok) állítása áll a tapasztaltakkal szemben.
2013. jún. 4. 02:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Késő van már kódolva írt szöveget értelmezni...
2013. jún. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Írd le kerek perec mi van, mert ebből sokat nem értünk.
2013. jún. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem bízom abban, hogy tényleg nyitott kapcsolatban élnek, mert nem mutat be neki, holott megígérte, sőt mondta is, hogy ez csak természetes. Ha ebben a helyzetben lennétek, meddig mennétek el, hogy utána járjatok az igazságnak?

Én az elején megmondtam neki, hogy máshogy nem kezdek kapcsolatot vele.

2013. jún. 4. 06:04
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Addig mennek el, hogy beszelnek vele!

Nagyon kormonfont tudsz fogalmazni, az elso kerdesre nekem is kikerekedett a szemem :)


Ha ilyen jol bansz a szavakkal, remelem a beszed kommunikaciod is ilyen kifinomult, viszont akkor ne itt kerdezoskodj, hanem allj oda ele, nezz a szemebe es mondd.


Tudod, nema gyereknek es a tobbiek. Nem fogunk tudni megoldani semmit innen a monitor masik felerol, csakis te, csakis vele megbeszelve tudsz eredmenyeket elerni!

2013. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"Addig mennek el, hogy beszelnek vele!"


Kivel?

A férfival avgy a másik nővel?

A férfival minden héten 1-2-szer esik róla szó, mindig elüti, halogatja valamivel.

Nem erről volt szó, jó előre megígértettem vele, hovatovább magától mondta is.

2013. jún. 4. 07:19
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem, amit írsz, akkor a férfikapcsolatban él egy másik nővel. Ebben az esetben semmi körülmények között nem lennék vele, akármilyen nyitott kapcsolatról beszél.
2013. jún. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy látod titkolózik, nem egyenes, akkor valószinűleg rólad NEM TUD a másik nő. Őt megcsalják VELED.

Az ilyen gané pasitól szabadulj meg mielőbb.

2013. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


7.:"valószinűleg"

Itt tartok én is. De emiatt a "valószínűleg" miatt szeretnék utánajárni, nem bizonytalanra felrúgni mindent. Meddig mennél el az igazság kiderítésében?

2013. jún. 4. 08:05
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én semeddig, mert számomra nem érne ennyit az egész. Azzal vigyázz hogy neked mennyire válik fontossá az ügy, mert értelmeket nem szabad belevinni egy ilyen kapcsolatba sosem. Akkor elveszett ember vagy. Szóval én hagynám a fenébe az biztos és menjen amerre lát!
2013. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit számít az neked, hogy nyitott kapcsolatban él-e vagy sem? Ez az információ csak a felesége vonatkozásásban lényeges. A te szempontodból az a lényeg, hogy kapcsolatban él, s ezért jobban teszed, ha kidobod!
2013. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!