Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig mennétek el párkapcsola...

Meddig mennétek el párkapcsolat nyitottságának ellenőrzésében?

Figyelt kérdés
Ha gyanús lenne, hogy meg vagytok vezetve, mert nem történt bemutatás, sem más megerősítés, csak a férfi (az újabbik nő vagyok) állítása áll a tapasztaltakkal szemben.
2013. jún. 4. 02:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Persze, rengeteg témát, kérdést is felvethet az olvasókban ez a helyzet, de itt most a feltett kérdésre szeretnék szorítkozni, köszönöm. Azért hasznos ez is, végülis közvéleményt kutatok.:) Mindazonáltal mégis kicsit elfialásodnék, tudjátok, ráteszi a telefont arra, aki másról kezd beszélni, és nem a nem, nem, igen, igen válaszokat mondja egy eldöntendő kérdésre.:)

Továbbra is:


Benne vagy egy kapcsolatban, ami avval a feltétellel oké részedről, ha tudod, hogy az minden résztvevő, minden érintett beleegyezésével megy, minden résztvevőnek jó.

Kezd felsejleni, hogy ez nem így van, mert nem történik oylan, amiből bizonyosságot szerezhetnél, csak a férfi szavaira alapozhatsz. Meddig mennél el az igazság kiderítésében, milyen lépéseket tennél?

2013. jún. 4. 08:33
 12/20 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nyitott kapcsolat, ne röhögtess.:D Mind a kettőtöket az orrotoknál fogva vezet. Az asszonya lehet, hogy semmiről sem tud, de te igen, egy ilyen kapcsolatba normális ember nem kezd, már ne is haragudj. Egy komoly ember nem szóban zárja le a kapcsolatait. Én közölném vele, hogy szeretem, de addig amíg nem rendezi a lezáratlan ügyeit, felejtsen el.Ezzel megadtad az esélyt mindkettőtöknek. Az a megérzésem, hogy jó nemfog kisülni ebből a dologból, de kívánom, hogy tévedjek.
2013. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vállalnék ilyen kapcsolatot, de ez most mellékes.

A kérdésedre válaszolva: határozottan közölném, hogy x napon belül meg akarom ismerni a másikat. Ha ez nem történik meg, akkor azonnal megszakítanám vele a kapcsolatot és természetesen jelezném a másik hölgy felé (tényekkel igazoltan), hogy a párja mit tett.

(Ha nem mutat be, akkor kamu volt az egész nyitott kapcsolat szöveg- erről pedig érzésem szerint a jelenlegi partnerének is tudni kell.)

2013. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jún. 4. 08:42
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Eleve nem értem, hogy egy nyitott kapcsolatot miért kell ellenőrizni???
2013. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

A nyitott kapcsolatnak nem pont az a lényege, hogy mindenki azzal k*r akivel akar, és senkinek semmi köze a másik életéhez? Bocs nem vagyok szakavatott a témában.


Kezdem érteni, arra vagy kíváncsi, hogy a másik hölgy tudja e a pasiról, hogy van más ágyastársa is, nehogy egyik nap valaki lefejezzen a bokorban?

2013. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok, megoldódóban van!


Elértem a nőt úgy, hogy reagált is!

Nagyon dühös (akár csak én), mert bár tudott rólam, egészen más szerepet szánt nekem!

A haragjából az is érződik, hogy alapjában nem is rám dühös, hanem valójában ő nem akarja szívéből ezt a helyzetet támogatni, de meg akarja tartani a férfit, azért valahogy jó pofát vág az ügyhöz otthon!

Dühös, hogy erre rá még akkor velem is szembesülnie kell!

Én meg abban a hiszemben voltam, hogy vágyik ő is erre, és alig várja, hogy megismerjen és bevonjon az életébe!

De kiderült, hogy nem így van!

Szó se volt arról, hogy a nő el tudná fogadni a publikus kapcsolatot!


Figyeljetek erre, amikor párhuzamos kapcsolatra léptek, nagyon tanulságos eset!!!!!

2013. jún. 6. 09:05
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
Ha Te belemész egy ilyenbe, hogy nyitott kapcsolatban élővel gyere össze, nem k...ra mindegy?
2013. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Salx Narval ***** válasza:
Remélem leléptél és annak a szerencsétlen nőnek is ezt kellene tennie.
2013. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jézusisten, hova süllyed ez a világ már ne haragudj hogy véleményt formálok. gondolom tisztában vagy vele, hogy ezt nem mindenki veséje veszi be. Én felőlem mindenki azt csinál amit akar, de nekem akkor is elképzelhetetlen az, hogy a partnerem közben másba is mártogatja a micsodáját. Meg belém is más. miért jó ez neked? nem tudsz jobb szórakozást kitalálni az életben? Nemár, már Mo is oda süllyed, mint a spanyolok, hogy vannak ilyen szexkapcsolatok és kész? mire jó az szerelem és jövő nélkül? a szemedben biztos én vagyok korlátolt, de hát én maradok az én kis egyszerű ódivatú szintemen inkább.
2013. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!