Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire terrorban...

Tényleg ennyire terrorban élnek a nők?

Figyelt kérdés

Természetesen ez nem jellemző minden családra, de sajnos ritka kivételekről beszélünk...


Az apák egy része már eleve terrorban neveli a lányokat. Ne gondoljatok arra, hogy mindenhol verések vannak, vagy ilyesmi, a lelki terror az ami sokkal erősebb hatással bír. És bizony az anyák is közreműködnek. Ezt sulykolják a lányukba: nincs hatalmad az életed felett, nem élhetsz meg egyedül, rá vagy szorulva egy jól kereső domináns pasira, főznöd, mosnod, takarítanod kell míg a férjed a lábát lógatja, gyereket te neveled, pasinak nem szólsz vissza, a pasiknak joguk van bárkivel kefélni de a nőknek nem, nem érhetsz el semmit mert a nőknek nincs karrierje, ne szólj vissza a szüleidnek, majd én eldöntöm, hogy te mit csinálsz.. stb.


És sajnos a lányok többsége, mint a kisangyal engedelmeskedik, és beszopja az egész mesét. Onnantól kezdve rettegésben, bizonytalanságban éli az életét. Aztán keresnek egy párt, aki legalább annyira egoista, gyáva és éretlen mint az apjuk volt, és folytatják ezt a szenvedést. Már ők maguk panaszkodnak, ha a pasi nem törli fel velük a padlót! Soha nem állnak ki magukért, karrierjük nulla, félelemből, kiszolgáltatottságból maradnak kapcsolatban olyannal akibe nem szerelmesek. A boldogságnak esélye sincs, persze mindig hiányzik valami: így a saját sikertelenségük, gyávaságuk miatt szülnek egy gyereket, akinek "élhetik" az életét. Beleszólnak minden pillanatába az életének, kutakodnak utána, és a saját képükre akarják formálni a személyiségét...


Sajnos a nők kb. 20%-a 30 évesen jön rá, hogy egyedül is képes életben maradni, 70%-a meg soha. A 10% nevelkedett normális családban....


2013. jún. 6. 11:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"mz6x válasza:


Én eddig azt hittem ezt élvezik."


Azt eléggé rosszul hitted bár tényleg van pár idegbeteg aki azt terjeszti...

2013. jún. 6. 18:17
 12/23 anonim ***** válasza:

Akkor én a 10 %-ba tartozom?? :O

Nem, egyébként nem olyan gyakori ez.

2013. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Hagyjad mz6x -t.

Egy másik kérdésnél már megalázták, ott is beszólogatott.

Valaki rákeresett a nicknevére és érdekes módon társkeresőn dominákat keres. Komolytalan hülyegyerek.

2013. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

A nem tudom már hanyadik válaszoló vagyok, szóval a 15/L:

Én is gondoltam már feljelentésre, de rájöttem, hülyeség, mert úgy is pár évig kell ezt tűrnöm és az eddig viszonylag nyugalmas életemet nem akarom egy ilyen húzással tönkretenni.

2013. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"A nem tudom már hanyadik válaszoló vagyok, szóval a 15/L:

Én is gondoltam már feljelentésre, de rájöttem, hülyeség, mert úgy is pár évig kell ezt tűrnöm és az eddig viszonylag nyugalmas életemet nem akarom egy ilyen húzással tönkretenni."


A szüleid nyilván már nem nagyon változnak meg. A feljelentés nem a te nyugalmad miatt kell, hanem azért, mert példát kell statuálni. Nem szabad, hogy az emberek normálisnak lássák ezt a családmodellt. A sértetteknek is meg kell szólalni.

2013. jún. 11. 01:49
 16/23 anonim ***** válasza:

"Ezt sulykolják a lányukba: nincs hatalmad az életed felett, nem élhetsz meg egyedül, rá vagy szorulva egy jól kereső domináns pasira, főznöd, mosnod, takarítanod kell míg a férjed a lábát lógatja, gyereket te neveled, pasinak nem szólsz vissza, a pasiknak joguk van bárkivel kefélni de a nőknek nem"


Ahogy én megfigyeltem pont fordítva van (tisztelet a kivételnek!). Sok családban a férfiak megalkuvók, a nők pedig dominánsan föléjük magasodnak. Valahányszor nem értenek egyet valamiben a férfi inkább visszavonul valahova (kocsmába, bárhova csak el onnan) mondván "jobb a békesség", plusz azért is mert érzik ők is hogy gyávák és ezt az érzést jól esik alkoholba stb. fojtani. A saját gyávaságukról persze ők tehetnek (azok kedvéért akik szerint én a nőket hibáztatom). Nem férfiak hanem gyenge sz@rok.

A nők pedig rendszerint a tipikus "anyatigrisek", rátelepednek a gyerekeikre stb., uralkodó hajlamúak, sokszor termetre is dominálnak. A férjeik meg (már ha még nem vitte el őket az alkoholizmus) vékonyabbak, kisebb termetűek. Az ilyen párok láttán az embernek az az érzése mintha egy anyát és a kisfiát látná...

2013. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
63%

Kelet europaban ferfi az ur

Nyugaton pont a nok a dominansak..

Egyis se normalis szerintem.egyenlo felnek kellene lenni

Minden aprosagot reszletesen megbeszelni..

Ez a jo kapcsolat titka..a jo kommunikacio ahol nincs feleeetes

2013. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Azért talán nem olyan borús a helyzet, mint amilyennek leírtad, de sajnos tényleg vannak ilyenek. Bár amit az anyáról írtál, az nem jellemző, de igen, nagyon sok gyerek nő fel lelki (és nem csak lelki) terrorban. Nagyon sok emberbe már gyerekkorában belenevelik, hogy az életet nem lehet normálisan, boldogan élni, és eleve el is veszik az esélyét, hogy belőle normális felnőtt legyen.
2013. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Én a 3. és a 16. válaszolóhoz hasonlóan látom a helyzetet.

Ajánlom figyelmedbe a http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. oldalon pl. a 7. és 8. választ...

2013. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
dejó hogy fiu vagyok
2013. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!