Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire terrorban...

Tényleg ennyire terrorban élnek a nők?

Figyelt kérdés

Természetesen ez nem jellemző minden családra, de sajnos ritka kivételekről beszélünk...


Az apák egy része már eleve terrorban neveli a lányokat. Ne gondoljatok arra, hogy mindenhol verések vannak, vagy ilyesmi, a lelki terror az ami sokkal erősebb hatással bír. És bizony az anyák is közreműködnek. Ezt sulykolják a lányukba: nincs hatalmad az életed felett, nem élhetsz meg egyedül, rá vagy szorulva egy jól kereső domináns pasira, főznöd, mosnod, takarítanod kell míg a férjed a lábát lógatja, gyereket te neveled, pasinak nem szólsz vissza, a pasiknak joguk van bárkivel kefélni de a nőknek nem, nem érhetsz el semmit mert a nőknek nincs karrierje, ne szólj vissza a szüleidnek, majd én eldöntöm, hogy te mit csinálsz.. stb.


És sajnos a lányok többsége, mint a kisangyal engedelmeskedik, és beszopja az egész mesét. Onnantól kezdve rettegésben, bizonytalanságban éli az életét. Aztán keresnek egy párt, aki legalább annyira egoista, gyáva és éretlen mint az apjuk volt, és folytatják ezt a szenvedést. Már ők maguk panaszkodnak, ha a pasi nem törli fel velük a padlót! Soha nem állnak ki magukért, karrierjük nulla, félelemből, kiszolgáltatottságból maradnak kapcsolatban olyannal akibe nem szerelmesek. A boldogságnak esélye sincs, persze mindig hiányzik valami: így a saját sikertelenségük, gyávaságuk miatt szülnek egy gyereket, akinek "élhetik" az életét. Beleszólnak minden pillanatába az életének, kutakodnak utána, és a saját képükre akarják formálni a személyiségét...


Sajnos a nők kb. 20%-a 30 évesen jön rá, hogy egyedül is képes életben maradni, 70%-a meg soha. A 10% nevelkedett normális családban....


2013. jún. 6. 11:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én sose találkoztam ezzel a szemlélettel. Világéletemben önállónak neveltek, és kifejezetten tiltottak a párkapcsolattól.

Mondjuk úgy kezdődött az életem, hogy az anyám elvált a születésemkor a zsarnok apámtól (akit ő tartott el...)...:)

2013. okt. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én is olvastam a3. hsz-t; jaigen, 1,2 millió az egyszülős család, és ennek többsége anyából álló egyszülős család. Pont hogy a nő magárautaltságát tanulja meg a legtöbb gyerek otthon.
2013. okt. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
... ami tulajdonképpen a nők elleni terror egy másik fajtája....
2013. okt. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!