Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság lehetett?

Bunkóság lehetett?

Figyelt kérdés

Jöttem ma hazafele, valamennyire esett az eső, volt nálam esernyő. Útközben volt előttem egy kiscsaj, aki már bőrig ázott, szóval elkísértem egy utcán keresztül, közben én elértem a házunkat, de ő még ment volna tovább. Utána megkérdeztem, hogy meddig megy. Azt mondta, hogy még kb 20 ház. Úgy véltem, hogy annyira már nem esik, csak csöpög, szóval hagytam továbbmenni. Nehezen megtaláltam a kulcsot, benyitottam a kapun, majd abban a pillanatban elkezdett szakadni. Illett volna már végigkísérni szegény, igaz?... Nem egy külsős véleménye kell a dologról, hanem az ő helyében nem néztetek volna bunkónak, ha nem kísérem végig azon a rövid úton?

Nem nagy ügy, csak én most ezen rágódok...



2013. jún. 7. 14:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy ilyen észharc lesz ebből a kis ügyből. Arról van csak szó, hogy a cselekvés és a kérdés feltevése között rövid idő telt el, így az élmény még friss volt, ráadásul ekkor volt a mi városunkban is kisebb árvíz, ami azért nagyobb jelentőséget adhatott a dolognak. Nem kell itt most a társadalmi elvárásoktól kezdve egészen a nevelésig keresni az okokat és minden követ megmozgatni azután, hogy miért tettem fel a kérdést. Nem vagyok én egy retkes irodalom érettségi tétel (pfejj...). Egyszerűen gyenge pillanatom volt, később már el is felejtettem. Az egész csupán egy bolhából elefánt eset volt. Azt hiszem, hogy nem én voltam az első, aki elúlzott egy apró dolgot. De azért mindenesetre köszönöm a válaszokat...
2013. jún. 16. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!